Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mimo że bardzo chciałbym opisać moją przygodę z prywatnego konta to nie mogę bo by was to nakierowało na moje personalia, a o tym jest główny wątek xD W małym skrócie, miałem #tinder były matche, no i umówiłem się z jedną taką #szaramyszkadlaanonka ( ͡° ͜ʖ ͡°) z rozmów wynikało typowo że jej jednym z zainteresowań to Netlix, ale ulubiony serial to Sherlock (dość istotne w dalszej kwestii xD). W końcu spotkaliśmy się, kawiarenka, rozmowa itp I tak gadamy gadamy, a ona, że chciała by coś powiedzieć ale boi się że wyjdzie na #creepy na pierwszym spotkaniu. No to ciągnę ją za język i mówie, że śmiało, nie takie rzeczy słyszałem/widziałem. W końcu się przełamała i zaczyna, że Google ma możliwość wyszukiwania źródeł fotografii i wzieła moje foto (miałem jedno takie dość oryginalne na którym uprawiam moje hobby plus przyroda), wrzuciła tam bo myślała że jak jest takie oryginalne to NA BANK wrzuciłem je też na FB. No ale zonk nie mam go na fb, ale UWAGA wrzucałem je wcześniej kiedyś na vikop.ru xDDDD jak się domyślacie już, laska znalazła moje konto tutaj, a że jestem dość aktywny to miała co czytać xD Ale to nie koniec, ponieważ mam nick który jest pochodną od mojego nazwiska, więc imie już miała z tindera to wpisała imie+przeróbki mojego nicka w Fb/Google i mnie w końcu znalazła xD Czaicie? xD Jak mi to wszystko opowiedziała to miałem taką minę - :--OOOO
Trzeciego spotkania już nie było, jakby co xD

#przegryw #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 61
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja raz miałem numer po imprezie w klubie laski ale nie wiedziałem jak wygląda. Głupio tak pisać jeśli 2/10 czy coś, na szczęscie mamy 21 wiek czy tam który. Odpalam snapchata, patrzę czy znajdzie mi kontakt po numerze telefonu ze skrzynki kontaktów ze smartfona, znalazło ale nick #!$%@?ługi69PL no to ciężko dalej. Wpisałem ten nick na insta ale nic no to lecim inaczej, często laski mają swoje nicki w opisie
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?łeś - każda niemal stalkuje i co drugi facet. Tylko w zależności od sprytu kończy się na szukaniu na fb albo tak jak ta z którą się umówiłeś. Normalne jest tylko, że się o tym nie mówi, trzeba się pilnować by się nie zdradzić, że wyczytało się coś z profilu osoby czego nie powinineś wiedzieć ;) Więc skoro sprytna i się przyznała to czemu nie. Ale rozumiem czemu wygląda to