Wpis z mikrobloga

nawet nie wiecie jak mnie triggeruje tag przegryw XD ocenianie lasek z katalogu o nazwie Tinder, jakieś jednowymiarowe oceny, narzucanie negatywnych wartości największej grupie ludzi jaką jest płeć (jeszcze jakoś mogę zorozumieć jak się za swoje niedoskonałości obarcza inne grupy społeczne jak kierowcy tira, mniejszości etniczne ale #!$%@? żeby aż inną PŁEĆ),

jakieś przegrywy o brzydkich twarzach i brzydkich CV co się zebrały w swoje mrowisko w internetach (wykop, karaczan) będą udowadniać swój brak powodzenia największymi oczywistościami typu, uwaga, kobietom podobaja się wysocy ładni mężczyźni XD jpdl XD czemu nie jestem socjologiem bym miał taki zajebisty materiał.
drogie przegrywki, to tak jak wam, macie do wyboru: ładna myszka i brzydka myszka to słucham, którą wybierzecie? XD

#rozowepaski #przegryw #tagujenanocnej
  • 13
  • Odpowiedz
@EvilToy: nie zapomnij o eksperymentach społecznych, które udowadniają, że osobie atrakcyjnej fizycznie jest łatwiej wyrwać laskę. Ja tam się cieszę, ze nie było wykopu jak byłem nastolatkiem bo jakbym trafił na tych ludzi od tagu #przegryw to bym nigdy nie zaruchał i tylko rozwijał nienawiść do kobiet i siebie.
  • Odpowiedz