Wpis z mikrobloga

Darmowe testy na aspergera? Rodzina mi truje dupe, ze niby to mam. #!$%@?, prawie 10 lat leczenia psychiatrycznego, ponad pol roku psychoterapii, jakies spotkania pojedyncze z psychologami po drodze - nigdy nie wykryli mi nic, poza zaburzeniami osobowosci. Dajcie jakis darmowy i legitny test, bo sie sam zaczynam zastanawiac.

Terapeutka mi kiedys powiedziala ze to typowe dla rodziny ktora sobie nie radzi z trudna osoba, ze etykietuja, zeby miec latwiej. Juz ja im dam tego aspergera, to sie zesraja. To ze widze swiat inaczej niz oni, nie oznacza, ze mam autyzm!

#przegryw #autyzm #asperger
  • 17
  • Odpowiedz
@uhu8: jak nie masz nic do powiedzenia (czyli nie znasz jakiegos testu) to prosze nie pisz. Tak, niezdiagnozowana choroba (a raczej brak) to juz cos, bo zadna locha nie chce sie zwiazac ani nawet ruchac z aspergerem.
  • Odpowiedz
@uhu8: znajomy aspi akurat ma partnerkę i dzieci (choć do ślubu nie doszło, rodzina partnerki go nie akceptuje).
Wiesz, diagnozy nie tatuują na czole i nie musisz się nią chwalić podrywanym loszkom.
Tyle, już nie udzielam się w temacie jak masz swoje wyraźne i skonkretyzowane zdanie w temacie co ci pomoże.

Jak sądzisz, że diagnozna aspiego to temat na internetowy test, to może poszukaj kolorowych czasopism z taką psychozabawą ...
Pa,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3142042: Guzik prawda, poza tym dzuewczyny też mają Aspergera. Rzesze facetów z Aspie mają rodziny, natomiast jest pewien warunek, muszą przyzwoicie zarabiać. :)
  • Odpowiedz