Wpis z mikrobloga

  • 114
Dostałem w końcu przesyłkę od Owsiaka :D
Nawet nie wiecie jak ciężko dostać trytowe fiolki, w życiu nie spodziewałem się że będzie łatwiej i taniej coś ściągnąć ze Szwajcarii jak z Chin, a jednak.

Robię przymiarkę do swojego pierwszego breloka trytowego - korpus z naboju, główka z trybika z jakiegoś budzika, środek wkład trytowy całość zaleje czysta szklaną żywicą żeby dobrze zabezpieczyć fiolkę.

Jak się podoba?

#rozkminkrzaka #tworczoscwlasna #chwalesie
bkwas - Dostałem w końcu przesyłkę od Owsiaka :D 
Nawet nie wiecie jak ciężko dostać ...

źródło: comment_trKY2tcDvyD1M6JzpQa8rwlSR2Lm9gS9.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Migfirefox sam wkład wielkości 3mmx23mm ok 45-50zł.

Możliwe, że uda mi się dogadać hurtowa cenę z gościem z UK i będzie poniżej 40zl, ale to dopiero jak się odrobię finansowo. Poza tym jest problem podatkowy żeby sprzedawać w Polsce tryt, ale zobaczymy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Migfirefox tak duży że księgowa nie wie jak to ugryźć, ale ona widzę że często ma zagwozdki tego typu. Will see, bo tylko raz pytałem, może nie będzie tak źle ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Veyn tak jak pisał @bartowsky ciężko o toksyczność trytu - po pierwsze jest zabezpieczony w szklanej fiolce. Po drugie nawet przy uszkodzeniu tejże fiołki nadal nie ma bezpośredniego niebezpieczeństwa, jest mniej szkodliwy dla człowieka jak rtęć szczególnie że... Tam są minimalne ilości trytu.

Gram tej substancji kosztuje ponad 30k dolców, pomyśl ile mogłem dostać w tej fiolce xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@JohnnyGavlacci
@wujtrator
@asunez

Mam tylko 3 różne trytowe fiolki i to co teraz robię idzie na specjalne zamówienie dla mojego kumpla.

Problemem jest też cena - co najmniej 120zł za głupawy brelok, dlatego nigdy nie nastawiałem się na większą ilość bo wiem jak jest.

W takiej cenie dalej bylibyście zainteresowani?
W przyszłym roku będę robić większe trytowe zamówienia, wtedy może uda mi się trochę zejść z ceny, ale nadal to będą rzeczy
  • Odpowiedz