Wpis z mikrobloga

  • 114
Dostałem w końcu przesyłkę od Owsiaka :D
Nawet nie wiecie jak ciężko dostać trytowe fiolki, w życiu nie spodziewałem się że będzie łatwiej i taniej coś ściągnąć ze Szwajcarii jak z Chin, a jednak.

Robię przymiarkę do swojego pierwszego breloka trytowego - korpus z naboju, główka z trybika z jakiegoś budzika, środek wkład trytowy całość zaleje czysta szklaną żywicą żeby dobrze zabezpieczyć fiolkę.

Jak się podoba?

#rozkminkrzaka #tworczoscwlasna #chwalesie
bkwas - Dostałem w końcu przesyłkę od Owsiaka :D 
Nawet nie wiecie jak ciężko dostać ...

źródło: comment_trKY2tcDvyD1M6JzpQa8rwlSR2Lm9gS9.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wujtrator: 3mmx23mm

W teorii okres rozpadu połowicznego trytu to trochę ponad 12 lat, więc w okresie 12 lat będzie o połowę mniej intensywny. Może dlatego producent zaznacza, że okres trwałości takiej fiolki to 10-15-20 lat (w zależności od producenta) ale to ciężko precyzyjnie określić.

Bo cholera wie ile to też przesiedziało w magazynie.

Intensywność? Porównałbym do maksymalnie naświetlonej luminescencyjnej tarczy zegarka - przy słabym świetle widać że się świeci, w
  • Odpowiedz
@bkwas: Zrobiłem szybki research, i na pewno Twój projekt wygląda fenomenalnie w porównaniu do tego co oferuje aliexpress. Mimo wszystko ze względu na cenę spasuję, nie spodziewałem się że same trytowe pręciki tyle kosztują.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@wujtrator rozumiem całkowicie, uwierz :)

Teraz pewnie łatwiej zrozumieć czemu raczej nie będę mieć tego w stałej sprzedaży - moje rzeczy już same w sobie są niszowe, a co dopiero taki trytowy drogi brelok - ciężko znaleźć klienta zaś z ceny nie zejdę bo zwyczajnie nie ma jak.
  • Odpowiedz
@bkwas: tez raczej w tym wypadku spasuję, nie spodziewałem się że to może tyle kosztować :O Nie mniej - efekt za-je-bi-sty!

A zwykle breloki też sprzedajesz z żywicy? Pamietam że kiedyś szukałem czy masz link do jakiegoś sklepu/Allegro i nie znalazłem, chociaż przyznam się że strasznie mocno nie szukałem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@l-_-l robię już własną stronę, za granicę będę sprzedawać ale po czasie jak ogarnę kwestie podatkową która aktualnie jest dla mnie delikatną męką :D

Możliwe że zresztą będzie trzeba zmienić księgową na bardziej... Hmm nowoczesna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@asunez z allegro zrezygnowałem póki co, ale pocieszę - naboje będę robić w wersji ze świecącą żywicą w cenie ok 30-45zł w zależności od naboju ;)

Wszystko będzie dostępne na stronie www.bido.com.pl której otwarcie obiecuje od miesiąca xD
  • Odpowiedz
@bkwas: Po pierwsze primo, to przesyłka miała trafić do Czeczenów, nie do ciebie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Po drugie, możesz tym trafić idealnie w gusta fanów gier "postapo". Może docelowo zrobiłbyś etui na smartfona w stylu pib-boya z fallouta. Nie za duże, ale świecące. Łączące wygląd z użytecznością. Przeczuwam profit ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz