Wpis z mikrobloga

Poszukuję dobrego i taniego banku dla prowadzenia konta spółki z o.o. Potrzebuję:

1) Darmowe krajowe przelewy bankowe w tym darmowe do ZUS i US
2) Możliwość tworzenia darmowych zleceń stałych (dobrze byłoby mieć możliwość wykonywania takich zleceń również do US)
3) Nieprocentowe wypłaty z bankomatów (czyli np. 2 zł za pobranie a nie 2% od transakcji)
4) fajnie jakby bank zapewniał możliwość automatycznego generowania wyciągów co miesiąc z wysyłaniem wyciągu na maila (aczkolwiek nie jest to wymagane)
5) powiadomienia sms'owe o wpłynięciu środków
6) przyzwoite zabezpieczenia (np. jak w pekao jest kilka haseł, telefon i plik potrzebny do deszyfracji)
7) zerowe koszty utrzymania karty, może być warunkowo darmowe utrzymanie, ale raczej niezależne od kwoty transakcji bezgotówkowych.

Nie interesują mnie:
1) koszty wypłat/wpłat w oddziale
2) konta walutowe
3) oprocentowanie kont oszczędnościowych
4) przelewy europejskie
5) aplikacje bankowe

Obecnie posiadam konto w pekao sa, ale tam się płaci 2% od wypłaty i się ostatnio na to złapałem wypłacając znaczną kwotę, w dodatku przelewy krajowe kosztują 2zł, autoryzacja każdego przelewu 0.3 zł. Z tego co widzę mBank, nestBank i ideaBank mają chyba najlepsze oferty. Ktoś może coś polecić?

#banki #bank #bankowosc #mbank #firma #biznes #pieniadze #pekao #ideabank #nestbank #aliorbank #ing #inwestowanie
  • 26
@ajron_men 0 zł. Płacisz tylko za jednorazowe rozliczenie (nieistotne czy używasz 2 aplikacji czy 1). Możesz rozliczać się sam i wtedy też jest darmowe. Normalnie jedno rozliczenie księgowości to 40 zł do ilus dokumentów, wtedy wystarczy że im do 7 dnia miesiąca dostarczysz faktury np za paliwo. Za miesiąc poprzedni.
@Pord: jesscze jedno mi za pisanie postow nie placa wiec musze chodzic do UCZCIWEJ pracy ale jak wroce i chwile znajde to powklejam tutaj screeny z forum odnosnie taxify , ich supportu i wszyztkiego . Ciekawe czy dalej taki pewny siebie bedziesz
@Whiteman991 każdy popełnia błędy, pamiętaj że w Taxify support również pracują ludzie. Może warto im dać kolejne szanse? Jak coś moja propozycja pozostaje aktualna i mogę Ci pomóc z rejestracją nawet. Wystarczy się nie wstydzić i poprosić. Jak coś pw wszyscy którzy chcą aby pomóc :)