Wpis z mikrobloga

@harnas_sv

Palec Palcem.. Pada już powoli ofiarą własnych nawijek wcześniej, gdzie krytykował różne zachowania, sam im dzisiaj ulegając. Ale muzycznie trzyma jeszcze poziom. Gorzej z treścią.

Ale Peja też nie lepszy... - Jakiś show w TVN, teraz nawijka z jutuberowym raperem. Osobiście byłoby moje wyebongo, gdyby jeszcze nie tak dawno nie wieszal na tym wszystkim psów. Więc albo jesteś Wierny narzuconym swoim zasadom i się trzymasz od tego z dala, albo nie
@ChuckFasola:

Więc albo jesteś Wierny narzuconym swoim zasadom i się trzymasz od tego z dala, albo nie #!$%@? o tym jakie to >jest sprzedajne, by za chwilę wziąć w tym udział.

ale wiesz, że ludzie mogą zmieniać zdanie tak po prostu gdy zauważą, że się mylili? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem czemu ludzie myślą, że zmiana zdania = hipokryzja? Hipokryzją by było gdyby nadal to powtarzał
@xorm199

No Palec chyba by nie był dobry w pisaniu Dissow na kolanie, ale po Peji też się dzisiaj już nie spodziewam walenia armata jak za czasów pierwszych Dissow na Tedego.

@ShadyTalezz Oczywiście że każdy ma prawo do zmiany własnego zdania, bo tylko krowa tego nie robi. Ale uważam że Rap się rządzi swoimi prawami. Można dzisiaj robić już hajs, nie tracąc na jakości (przykład Sokoła, Gurala etc. ) no ale propsowac
@ChuckFasola:

Oczywiście że każdy ma prawo do zmiany własnego zdania, bo tylko krowa tego nie robi.

i tu powinieneś skończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale uważam że Rap się rządzi swoimi prawami. Można dzisiaj robić już hajs, nie tracąc na jakości (przykład Sokoła, >Gurala etc. )

no nie wiem jak dla mnie to Gural zawsze był #!$%@? a zanim Sokół zacznie nagrywać z młodziakami to tylko kwestia
@ChuckFasola: niestety watpie czy cos bedzie, obaj policza $ i pewnie jeszcze nagraja jakis wspolny kawalek. Szkoda w #!$%@?, czekam mocno az ktos pocisnie dobrze Palucha. Peja mimo nagrywania tego turbo gowna do Multiego czy Igiego jest w stanie to zrobic
@za_niemca_bylo_lepiej

Im bardziej przyglądam się ich akcją na portalach społecznościowych, tym bardziej sobie uświadamiam że to wygląda na fajna ustawke, ponieważ obaj lada dzień wypuszczają albumy.

@k1906 No ma większe szanse, to fakt. Ale #!$%@? nagrywania z tym Multi gównem po prostu nie mogę zdzierżyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)