Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny do naszej stajni zostały podrzucone koty.
Zapewniliśmy im możliwie najlepszą opiekę weterynaryjną, ciepły kąt i codzienne karmienie. Niestety dwa najmniejsze koty straciły wzrok.

Czy ktoś chciałby adoptować te bidy? Koty znajdują się w Lublinie, znając jednak siłę wykopu wydaje mi się że ich transport to najmniejszy problem.

PS. Mimo ślepoty funkcja mruczka działa u nich bardzo dobrze!

#koty #niekupujadoptuj #oddamzadarmo #lublin
sisisa - Po raz kolejny do naszej stajni zostały podrzucone koty.
Zapewniliśmy im mo...

źródło: comment_QfYK1plZOyqhArVBKHQfsqduxRtuwsGb.jpg

Pobierz
  • 12
@sisisa: I to są właśnie ludzie, którzy mnie najbardziej drażnią. Mają psa, kota, ale nie wykastrują bo drogo (?!), bo zabierze kotu/psu przyjemność z seksu (?!!), bo kotka/suczka nie spełni się jako matka (?!!!) (°°
I nie dość, że na świat powołują kolejne bidy, to jeszcze wyrzucają je jak worki śmieci.

Kurcze, szanuję cie człowieka, jak z Krakowa do Gdańska i
@Stalowa_Figura: niestety nie mamy pojęcia kto to zrobił. To już chyba czwarty raz w tym roku jak podrzucają do nas koty! Myślę że koty nie są podrzucane przez jedną osobę. Zdarzają się małe, duże, te zadbane i te zabiedzone. Latem pojawiła się nawet kotka z obrożą.

Co najgorsze - miasto Lublin oferuje darmowe kastracje/sterylizacje w ramach Budżetu Obywatelskiego, sama z nich korzystałam.
jak by ktoś miał wątpliwości co do niewidomego kota to POLECAM. Mam takiego w domowym inwentarzu, nie ma się czego bać, radzi sobie ze wszystkim normalnie. Jedyny problem jest taki że lubi dotyk czyli głaskanie i jest w tej kwestii wyjątkowo natarczywy, codzienna dawka głaskania musi być zrobiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tamto-to-tamto - jak by ktoś miał wątpliwości co do niewidomego kota to POLECAM. Mam ...

źródło: comment_WsJbRbiDbdKDIvhti52wCpY2PtTU27Ou.jpg

Pobierz
I to są właśnie ludzie, którzy mnie najbardziej drażnią. Mają psa, kota, ale nie wykastrują bo drogo


@Stalowa_Figura: Proszę Cię, to żaden argument. U nas kastracje i sterylizacje są darmowe a I tak do schroniska przyszło kilkadziesiąt szczeniaków...

Kiedyś słyszałem, od jednego gościa z którym stałem w kolejce do weterynarza, że łon to nie bydzie suki sterylizowoł, bo ciul że darmo jak jej chęci życia zabierze, charakter złamie?!
Jak powiedziałem, że
@KornixPL: Ależ dla mnie również, że drogo to żaden argument ( podobnie zresztą jak "argumenty', że zabiera się kastrując przyjemność z seksu i spełnienie się jako matka), zwłaszcza, że tak jak mówisz - często są możliwości darmowej kastracji. Ba nigdzie nie piszę, że popieram te "argumenty" na niekastrowanie, wręcz zaznaczam ich absurdalność przez pytajniki i wykrzykniki.

sterylizowoł, bo ciul że darmo jak jej chęci życia zabierze, charakter złamie?!


Zagwarantujesz darmowa kastracje
@Stalowa_Figura: Nasze schronisko ma w umowie, że po ukończeniu roku przez zwierzaka jego nowy właściciel MUSI przyjść z nim na sterylizację i jest to od razu mówione, reszta starszych zwierzaków jest wysterylizowana