Wpis z mikrobloga

@mlody_czyzyk23: Do mnie też znajoma pisała, i to ktoś włamał się na konto i pisze z niego - tak jak u Ciebie po podaniu tego pięknego "Kodu" - odpisuje konkretnie na dany tekst. Ja np. Pisałem o tym,że jest jak byk napisane,że 30zł sms kosztuje - to mi coś wkręcał o sponsorze i o 11 groszach za sms itp. Zadzwoniłem do znajomej o co kaman a tu zonk - ktoś na
@mlody_czyzyk23:

Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


Zgłaszałbym (ʘʘ)
@mlody_czyzyk23: Często ktoś używa takich samych haseł do gównoportali jak wykop które w dowolnej chwili mogą wydropować bazę. Ma takie hasło na facebooka, do banku ect ect. Pewnie ktoś #!$%@?ł skądś jego hasło do facebooka i teraz pisze po jego znajomych o kody. Więc na 90% to nie ten kolega, tylko jakiś haxior robi interesy z ludźmi ;)
czyli mówicie, że to nie bot, tylko serio ten znajomy? :O


@mlody_czyzyk23: skąd do #!$%@? pana oni czy ty czy ja czy ktokolwiek inny ma to wiedzieć
zapytaj go innym kanałem albo zadzwoń noż ja #!$%@?

takie to dziwne by było, żeby ktoś w nocy zgubił, czy #!$%@? mu telefon?