Wpis z mikrobloga

Hej Miraski - ostatnio widzę, że wpadłem w spiralę #!$%@? chyba bo czegoś tutaj nie rozumiem jeśli chodzi o #badoo #tinder #sympatia i parę innych portali na których od tygodnia szukam "fajnej dziewczyny" (pff xxxD).

Powiedzcie mi czy to normalna sytuacja na tych portalach, kiedy różowa do mnie pisze "cześć" albo "witaj :) ", ja jej odpisuję (po paru godzinach oczywiście), czasem jakiś delikatny komplement dorzucę i... ta już nie odpisuje (od paru dni). Czy to jest jakiś #shittest z ich strony czy co? Czy to jest po prostu #logikarozowychpaskow na zasadzie "aaa napiszę, niech się napali że jakaś robi mu łaskę że się odzywa huehuehue".
Jak już tak piąta czy szósta z kolei zrobiła to zacząłem się nad tym zastanawiać. Te, do których ja się odezwę zwykle odpisują na drugi dzień najdalej ale z dłuższej rozmowy wychodzi póki co najczęściej szukanie księcia albo taty dla gówniaka.

I czemu jak chcę dać "serduszko" na #badoo to czasem się da polubić a czasem przerzuca mnie na stronę z opłatami?
  • 3
@Wasz_Pan: Po prostu na takich portalach jest znacznie więcej facetów niż kobiet ;) Te dziewczyny do których zarywasz piszą z 10 innymi więc jeśli nie jesteś najlepszy z tego towarzystwa to będziesz zlewany

Powiedzcie mi czy to normalna sytuacja na tych portalach, kiedy różowa do mnie pisze "cześć" albo "witaj :)


Nie nie jest normalna o ile nie jesteś jakoś wybitnie interesujący. Często występują tam boty lub naganiacze, więc być może