Wpis z mikrobloga

Postanowiłem przysłużyć się #przegryw na #tinder . Przesunąłem w prawo prawie wszystkie pary, które miałem na Tinder Gold (czyli te mniej atrakcyjne, których normalnie bym nie polubił), zaraz przesunę resztę. Już teraz mam spam od mniej atrakcyjnych dziewczyn, oczywiście nie będę im odpisywał. Jak zobaczą, ze nie mają szans u #chad , obniżą wymagania i zaczną odzywać się do was. Nie musicie mi dziękować.
#chadstories
B.....u - Postanowiłem przysłużyć się #przegryw na #tinder . Przesunąłem w prawo praw...

źródło: comment_zh8olBTIN7BxMeC89rh9JgmA1UPu5vyM.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bardamu: wystarczy, że dąłeś im atencję i to im już podbija ego w kosmos, bo skoro chad je lajkuje, to na pewno zasługują na więcej. Niedźwiedzia przysługa kolego :f
  • Odpowiedz
@dleifteh: nie wiem co to za problem ogarnąć łaskę na tinderze. Pierwsze 10 wiadomości i już powinno być miejsce i czas spotkania na kawę a potem wiadomo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@dleifteh: nie siedzę bo jestem w stałym związku ale musiałem w kalendarzu zapisywać:
- profil
- imię
- gdzie i kiedy
Na spotkania chodziłem codziennie. Oczywiście nie wszystkie kończyły się ons jakoś 40-50%. Lajkowałem te co mi się podobały a nie jak leci. Prawda jest taka ze nie ma co się na tym tinderze rozpisywać tylko gadka szmatka i spotkanie w realu
  • Odpowiedz
@dleifteh: no musiał byś trafić na naprawdę porobana żeby Cie wyśmiała. Generalnie będzie tak ze wypijecie ta kawę czy herbatę i dziewczyna uzna ze nie iskrzy. Naprawdę większość lasek nie będzie ostentacyjnie deptać faceta.
  • Odpowiedz
@dleifteh: najczęściej u mnie ale tez u niej. Po co Ci ta prawda? Nawet jak usłyszysz Hej dleifteh jesteś za niski. To co zrobisz ? Połamiesz piszczele, i wstawisz szczódły? No nie wydaje mi się. Kobiety pociąga to u faceta, to że ma silny charakter, że boi się spojrzeć w oczy do tego nie trzeba mieć 200cm wzrostu i 80cm w bicku
  • Odpowiedz