Wpis z mikrobloga

#!$%@?, zapomniałem że jestem korwinistą więc rodzic ma prawo robić ze swoim dzieckiem co tylko chce
W takim razie nie odbierałbym jej praw rodzicielskich a po prostu mocno skrytykował, o tak - to mogę zrobić
  • Odpowiedz
można sobie tylko wyobrazić jakie będzie miało problemy psychiczne w przyszłości


@Poro6niec: osoba transseksualna? No będzie mieć zapewne. Zwłaszcza jak się oleje ten problem i zostawi z dysforią albo wręcz, jak jakaś #!$%@? konserwa, zacznie pleść antynaukowe bzdury i próbować "leczyć" poprzez stwierdzanie, że żadnej dysforii nie ma, nie może być i trzeba "wypleść te głupoty z głowy'.

No ale przecież wykopki więcej wiedzą niż psycholodzy i lepiej do rodziców wiedzą
  • Odpowiedz
osoba transseksualna?


@Naxster: skąd 7 letni Paweł czy 8 letnia Marysia mają wiedzieć czy są transseksualne? Tym bardziej, że mówię o przypadkach w których to rodzić mąci w głowie normalnemu dziecku
  • Odpowiedz
skąd 7 letni Paweł czy 8 letnia Marysia mają wiedzieć czy są transseksualne?


@Poro6niec: z tego samego miejsca gdzie wiedzą, że są głodne, że je coś boli. Rozmawiałeś kiedyś z osobą transseksualna, spytałeś się od jakiego wieku wie?
  • Odpowiedz
  • 29
@Naxster Wątpię że taka kilkuletnia dziewczynka byłaby na tyle wyedukowana o transseksualiźmie że z własnej woli postanowiła być transseksualistką. Zresztą, mina madki mówi wszystko.
  • Odpowiedz
na tyle wyedukowana o transseksualiźmie że z własnej woli postanowiła być transseksualistką


@Grzolsat: wy serio wierzycie, że ludzie nie są trans tylko mają taką ideologię i udają, żeby ona wydawała się prawdziwa (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Grzolsat: No właśnie chodzi mi o takie matki-psycholki, które np stwierdzą, że jednak wolałyby mieć córkę a nie syna więc od jutra zamieniam mu samochodziki na lalki, zaczynam przebierać w sukienki, nakładać makijaż a za miesiąc wizyta u pana doktora, pt "proszę pana, mój Kacper czuje się chyba dziewczynką"
  • Odpowiedz
@Grzolsat: a co do wegańskiego kota to podejmuje decyzje ta sama osoba, która np. decyduje, że kot będzie miał obcięte pazury, będzie wykastrowany, będzie mieszkał w ogrzewanym mieszkaniu albo będzie jadł wołowinę, której w życiu by sobie nie upolował itd. Wszystkie rzeczy tak samo nienaturalne więc sory
  • Odpowiedz
  • 0
@Naxster Nic takiego nie powiedziałem. Ja tylko mówię że matka tego dziecka zmusza ją do bycia trans. Jeśli byłaby to osoba dorosła to miałbym na to #!$%@?, jest dorosła i to jej sprawa kim chce być. Ale to jest dziecko.
  • Odpowiedz
Ja tylko mówię że matka tego dziecka zmusza ją do bycia trans.


@Grzolsat: to zdanie jest sprzeczne. Albo owszem mówisz, ze to ideologia, a nie sprawa biologiczna, albo nie ma żadnego zmuszania.

Jeśli byłaby to osoba dorosła

to w wielu przypadkach nigdy nie bedzie juz wyglądać tak jak powinna, na zawsze pozostanie honem i pewnie się zabije w wieku 2X lat. Ale hej, przynajmniej dziecka nie skrzywdzono!

a za miesiąc wizyta
  • Odpowiedz
@Naxster: skoro musi się znajdować co najmniej dwa lata to tego 5 latka z UK wzięli już na obserwację w wieku trzech?
I ciekawe co takiego odkryli rodzice, że zaczęli podejrzewać takie objawy u istoty, która nie wykształciła u siebie jeszcze samoświadomości
  • Odpowiedz