Wpis z mikrobloga

Jemma Beale oskarżyła o napastowanie na tle seksualnym 6 i o gwałt 9 niewinnych mężczyzn. Jeden z nich został skazany na 7 lat pozbawienia wolności. Został uniewinniony w 2015 roku spędzając w więzieniu prawie 3 lata.


"I lost a lot of friends because of this, because [some people believed me, some didn't]", he said”.
"The good thing I had was, I had a strong family who supported me, who [knew] I was innocent, who kept me safe, strong”.
"I'm still recovering to be honest, after how many years? Three years is a lot of my time in my life."

Ostatecznie Jemma została skazana na 10 lat.

https://www.bbc.com/news/uk-england-london-41060237

https://www.theguardian.com/commentisfree/2017/aug/25/jemma-beale-lied-rape-sentenced-flawed-system-allegations-sentenced

#redpill #mgtow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
p.....y - Jemma Beale oskarżyła o napastowanie na tle seksualnym 6 i o gwałt 9 niewin...

źródło: comment_HRiqnCGQEAqpnjoiPeYtIOq9ByrNuKVQ.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@poverty: pytasz kto?

przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem telefon z twarzy i widzę, że na ekranie pojawiła się inna dziewczyna. wniosek był prosty - podczas upadku nosem musiałem ją przesunąć, pytanie tylko czy w lewo, czy w prawo. mój dylemat został rozwiany, kiedy następnego dnia dostałem powiadomienie, że tinder znalazł dla mnie parę. Sylwia. jak oglądałem jej zdjęcia to dostałem szmerów serca. chciałem ją odparować, ale nie chciałem jej robić przykrości, bo widziałem, że była aktywna. pewnie by sobie pomyślała, że przyjrzałem się jej bliżej i doszedłem do wniosku, że jest paskudna. miałaby rację, ale chciałem być dla niej miły, więc zostawiłem tę parę.

napisała. chciałem być miły, więc odpisałem. ciągnęła rozmowę przez trzy godziny, a ja nie chciałem robić jej przykrości, więc z nią cały czas gadałem. tak jak ja lubi sagę i scrabble. zaproponowała spotkanie. chciałem być miły, więc
  • Odpowiedz
Kilka dodatkowych faktów:

1. Jemma Beale jest lesbijką
2. Dostała ona 11 000 dolarów zadośćuczynienia za wyrządzone jej krzywdy podczas gdy niewinny Mahad Cassim siedział za kratami.
3. Raniła się i biła drutem kolczastym aby mieć dowody na gwałty i ataki.
4. 26 listopada 2010 oskarżyła Mahada Cassimiego o gwałt (było to jej pierwsze fałszywe oskarżenie). Został on zaaresztowany i później ukarany na 7 lat pozbawienia wolności. Co ciekawe faktycznie poprzedniej nocy uprawiali seks.
  • Odpowiedz
@poverty: mam nadzieję, że babsztyl pójdzie siedzieć, ale nie tylko atrakcyjne kobiety są narażone na gwałt. Często ofiarami padają niepełnosprawni albo staruszki. Gwałciciele czasami w ogóle nie zwracają uwagi na wygląd tylko na to czy mają okazję i czy ofiara jest słabsza.
  • Odpowiedz