Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirki, ponieważ zmieniam pracę, zacząłem zastanawiać się nad pracą w policji jako informatyk. Mam wrażenie, że może to być ciekawe doświadczenie. Czy ktoś wie jak tam jest na takim stanowisku, jakie wymagania trzeba mieć spełnione, jakie zarobki, jak z awansami, etc?
Wołam jedyną osobę, o której wiem, że może coś się wypowiedzieć @Sierzant_Bagieta
#praca #pracait #informatyka #policja #pracbaza #szukampracy #informatyka #bagiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
@Bielecki: Jak nie chcesz nic robić to idź do jakiegoś urzędu - 3k-4k netto da się ogarnąć, praca spokojna i bez problemów


@bi-tek: 4k w urzędzie? Masz coś na potwierdzenie tej tezy? Ja bym to na 2 podzielił ;)
@junx: Współpracuje z urzędami i tam za 2000 nie pójdzie nikt a schemat jest taki że ktoś bierze ciepłą posadkę za 3-4k i jest dobry i pewnie zastanawiasz się jaki z tego profit ? A taki że obok 2-3 razy tyle dorabia sobie na działalności w czasie pracy etatowej.
@junx: Współpracuje z urzędami i tam za 2000 nie pójdzie nikt a schemat jest taki że ktoś bierze ciepłą posadkę za 3-4k i jest dobry i pewnie zastanawiasz się jaki z tego profit ? A taki że obok 2-3 razy tyle dorabia sobie na działalności w czasie pracy etatowej.


@bi-tek: to może mieć ręce i nogi...zmajoma kiedyś też wspominała, że w urzędzie za jakieś 2,3k (marketing czy coś) siedzi ale
@junx: To takie zjeść ciastko i mieć ciastko. Masz wszystkie benefity z tytułu pracy w urzędzie, odporwadzane składki nie od firmy a od etatu przez co masz wyższą emeryturę, koszty działalności wynoszą ZERO bo przecież w urzędzie masz etat i tam wszystko opłacane zamiast 1300 zł A jak Ci się nie chce w danym miesiącu nic zrobić to i tak te 3k wpadną na konto i praca w myśl zasady:

Czy