Wpis z mikrobloga

bardzo fajnie zdjęcie, a biedaki którzy pracują na budowie zazdroszczą komfortowych warunków pracy xDD


@Wynoszony: XDD ty tak serio? O ile nie pracują na zewnątrz w zimie, to mają lepiej niż ty. Nie siedzą na dupie przez 8h i mają czystą głowe
  • Odpowiedz
@DulGukat: ja pracuje w malej firmie poszedlbym do korpo z ciekawosci zobaczyc jak jest bo minusow malej firmy jest co nie miara, a wlasnie w necie tylko narzekanie cos tam korpo eh nie mam porownania to co moge sie wypowiadac, ale mam tez kuzynke pracuje w korpo i jest zadowolona i jej kolezanka tez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brzytew: Prawie cokolwiek na Mordorze, albo w centrum, a jak masz jaja i duzy mozg to wielka czworka. Znajomy w jednej z firm zarabial 5k netto NA STAŻU
  • Odpowiedz
@spere: pozdrawiam tych co tam pracują przy takim ostrym niebieskim świetle, przecież to p-------a można dostać. Problemy z zasypianiem gwarantowane
  • Odpowiedz
@Saute: tam gdzie jest zimne światło to 14 piętro i sale konferencyjne i było gdzieś kiedyś wyjaśnione ze lepiej sie w takim świetle podejmuje decyzje, choć nie wiem czy w EY na to wpadli czy poprostu zwykłych brakło ;)
  • Odpowiedz