Wpis z mikrobloga

Nie wiem czego to ma dowodzić xD


@Flypho: niczego, dokladnie tak samo jak twoje:

I to nie są ci ludzie, co mają problem z założeniem prezerwatywy tylko ci, co im się to twierdzenie Pitagorasa do czegoś w życiu
  • Odpowiedz
@nexiplexi: ja też o tym słyszałam na biologii. Jednak wszystkie doniesienia o debilnych informacjach przekazywanych przez nauczycieli/ zakonnice lub też przemilczeniach tematu są prawdziwe. Nie można uznawać, że nie ma problemu, bo Ciebie on nie dotyczy. Patrz, kilka razy byłam sama na mieście i nikt mnie nie zgwałcił, szok. Kłóciłam się też kilka razy z ludźmi i nikt mnie nie pobił - to nie oznacza, że przemoc nie istnieje.
Co
  • Odpowiedz
@PurpleHaze:

Warto miec wiedze i o tym i o tym

Warto, ale nie tak brzmiały słowa Anji Rubik i to nie jest dyskusja na temat edukacji tylko o scenariuszu w którym mamy do wyboru matematykę lub edukację seksualną. Ja tylko dyskutuję ze zdaniem z nagłówka, a ono zakłada alternatywę rozłączną, więc albo jedno albo drugie, nie zmieniaj podmiotu dyskusji.

ale ty zakladasz ze jesli ktos nie przyswoil jednego, to prowadzi tylko nic
  • Odpowiedz
@agaciksa:
1) nie imputuj mi poglądu, że skoro coś mnie nie dotyczy, to problem nie istnieje; wiem, że nauczyciele/wykładowcy też potrafią gadać głupoty, nie mniej AD 2018 przemilczenie tematu seksualności/płodności w szkole nie może tłumaczyć totalnej ignorancji w tej sferze; jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć, to są wartościowe miejsca/strony/książki (w tym podręczniki do biologii);
2) dobrze, że zgadzamy się do ludzkiej głupoty, ignorancji i braku umiejętności (może raczej chęci?)
  • Odpowiedz
@agaciksa: Coż... ja nie pochodzę z tych rejonów Polski, więc opiniować nie będę. Jeśli chodzi o mnie to liczę w przyszłości na taki tradycyjny trójkąt, nawet jeśli miałby odbyć się w tym twoim Grójcu, czy Kozienicach ;)
  • Odpowiedz
@markoopolo: w sumie dobre pytania zadaje, glupi ma prawo do zadawania pytan dlaczego w dzien jest jasno

nie lubie jak profesorki w polackich uczelniach pierdza w stolki i jedza ciastka z bita smietana zamiast odpowiadac na pytania debili dlaczego wazne jest twierdzenie pitagorasa... jakby im nie zalezalo na polskiej nauce

#!$%@? leniwe po prostu, jak sie widzi analfabete to obowiazkiem kazdego polonisty jest go uczyc.

trzeba tam do niej krucjate
  • Odpowiedz
@agaciksa Gigantyczny strawman, napisałem tylko, że nie każdemu (jak sugerujesz) edukacja seksualna przyda się bardziej niż Pitagoras. Nie ma ani słowa o tym, że edukacja seksualna jest niepotrzebna albo że osoby uprawiające seks to #!$%@?. Mam nadzieję, że po prostu otagowałaś nieodpowiednią osobę.
  • Odpowiedz