Wpis z mikrobloga

Kazdy dzien w ktorym jestes sam to kolejny dzien nabierania nawykow i przyzwyczajen ktore utrudnia ci potem budowanie relacji z druga osoba.

Kazdy dzien w ktorym jestes sam to kolejny dzien w ktorym ktos bolcuje twoja przyszla dziewczyne.

Kazdy kolejny dzien utrudnia ci znalezienie kogos bo robisz sie coraz starszy i pewne drogi zamykaja sie dla ciebie.

#dziendobry #zwiazki #depresja $gownowpis #takaprawda
  • 51
Najgorsze jest uczucie, że się bezpowrotnie traci czas samemu, który można by przeżywać z kimś, meh.. No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz ))¯_(ツ)_/¯
@Polkopsky: no ja niedlugo bede mial 30 i dopiero zaczne sie bawic na powaznie w podrywy, milosci i zwiazki
jak sie nie uda przez 2019 to wroce z podkulonym ogonem i powiem Ci ze miales racje
a i nie zamierzam ponizej 6/10 dziewczyn schodzic, maja byc ladne zgrabne, 25-30 lat BEZ DZIECIAKOW
@Polkopsky: No to pozniej podczas relacji bedziesz mial kolejne dni do umacniania zdrowych nawykow. A zanim znajdziesz panne to sie najpierw uloz ze soba, bo jak nie jestes poukladany ze soba to z nikim nie bedziesz poukladany. No i kazdy dzien solo to szansa na wyrabianie normlanych nawykow i poznawanie siebie. Aaa no i #!$%@? falubaz.
@Polkopsky: No ja też najpierw muszę pobolcować inne laski zanim się zwiążę na poważnie, hipokryzją by było gdybym był za to zły na dziewczynę. Wolę taki scenariusz, niż bycie z dziewicą, która później puści się z ciekawości (been there, done that)
@Polkopsky: Sam nie mam dzieci jestem wysoki w miarę przystojny, nie mam zakoli, mam proste biale zeby, do poznej wiosny wyrobie sie z formą (spokojnie zdaze przed latem), komletuje sobie stylóweczki wyjsciowe. Nie wymagam niczego czego sam nie dałbym od siebie.
Ostatni mój związek z grubą bezstylową i niewdzieczną lochą uzmysłowił mi ze NIE MOZNA schodzic ponizej swojej ligi. Nie i hooj
Wolę taki scenariusz, niż bycie z dziewicą


@Ld93: Znałem taką szmatę z podkarpacia. Powiedziała chłopakowi że muszą zrobić sobie przerwę xD
I tak: jednego chłopaka miała, z drugim pisała (ze mną) a z trzecim się #!$%@?ła. A typ do niej potem wrócił i chyba są do teraz razem. On NA PEWNO nie zaruchał w tej przerwie bo niezbyt urodziwy jest
No to pozniej podczas relacji bedziesz mial kolejne dni do umacniania zdrowych nawykow. A zanim znajdziesz panne to sie najpierw uloz ze soba, bo jak nie jestes poukladany ze soba to z nikim nie bedziesz poukladany. No i kazdy dzien solo to szansa na wyrabianie normlanych nawykow i poznawanie siebie.


@cugowski: bardzo mądrze napisane
@Afrykano: No #!$%@?, doswiadczenie :D Wlasnie pomalu wracam na sciezke solo, bo moje niepoukladanie zabijalo mnie, druga osobe i zwiazek. Tyle czasu sie ludzilem, ze da sie, ale w moim wypadku, nie dalo sie.