Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki nie wierzę... wychodzę wczoraj do pracy jeszcze do kibla chciałem wstąpić żeby się wylać a tam mój lokator wyłazi z pokoju ze ściągniętymi spodniami i z #!$%@? na wierzchu
no to, to już widziałem parę razy jak #!$%@?ł. Ale... co on #!$%@?ł xD Stoję w kiblu i leję i słyszę, że on zaczyna lać w kuchni xD Wychodzę patrzę a ten oparty #!$%@? o pralkę I WALI #!$%@? Z #!$%@? NA PODŁOGĘ W KUCHNI XD Ja mu mówię MOPUJ TO #!$%@? BO OGRZEWANIE CHODZI I BĘDZIE #!$%@?ŁO a ten poszedł do siebie do pokoju spać #!$%@? jaki typ xD

#pracbaza #emigracja #uk #lokatordebil
  • 20
  • Odpowiedz
@Lanza: No typ jest jak wyjęty z pasty xD Zachowanie takiego ulicznego węża, ale dosyć małomówny. Zaczyna #!$%@?ć dopiero pod wpływem hehe wódki xD Raz zamówił do siebie angielską wersję roksy, a że ja w tym czasie miałem pokój przejściowy to nie wiedziałem czy się przywitać czy co XD
  • Odpowiedz
  • 0
@jakey771 mój pasek raz wstał na autopilocie jeszcze #!$%@? i prawie do mojej szafki z ciuchami sie odlał. W ostatniej chwili nadałam mu kierunek do łazienki. Rano nic nie pamiętał lol
  • Odpowiedz