Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko Witam mam pytanko ostatnio zażyłem władka(tak naprawdę chuy wie co bo to z darknetu a ja nie mam laboratorium żeby się dowiedzieć) I doznałem takich oto objawów: Kiedy przechodze kilka metrów to mam wrażenie że miałbym zemdleć, ostry ból głowy (po wzięciu dwóch tabletek ibupromu przeszło po 40 minutach) oraz nadal bardzo szybko bije mi ( ͡º ͜ʖ͡º)serce mimo że zarzyłem już już 4mg klonazepamu. Oczywiście patrzyłem po hyperrealu i to może oznaczać przedawkowanie, czy jest to możliwe po zażyciu około 400mg tej substancji? I czy w tej sytuacji mogę pić kawę? Ponieważ stoi przede mną szklaneczka i aż prosi się o wypicie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 39
@uczihaobito: kawy lepiej nie ruszaj, a jak sort byl w miare czysty to 400mg jednej nocy to zyczenie sobie smierci. Temat z ulicy ma zazwyczaj od 15 do 30 procent czystosci, w darknecie mozna trafic nawet 70-90 takze trzeba #!$%@? uwazac, tak naprawde 100mg dobrej amfy powinno starczyc na cala noc. Nie wiem, moze idz zbadac serce i tetnice szyjna w razie w.
@uczihaobito: No przedawkowałeś. Jak masz te objawy przy 400mg to masz pewność że to był dobry wład, czysty.
Protip ode mnie. Jak łapią cię mroczki podczas chodzenia, chwyć dłońmi ugięte kolana i przechyl głowę w dół. Mroczki znikną na jakiś czas.
Nie pij kawy bo pogorszysz sprawę. Kup sobie walerianę, może uspokoi serce. Zaopatrz się też w witaminę C i zażyj dwa razy więcej niż się zaleca(oczyścisz krew ze ścierwa), do
@uczihaobito: Póki co powinieneś zrobić sobie przerwę, najlepiej tydzień czasu. Następnym razem skoro już znasz moc, rób lajny po nie więcej jak 50mg. Ze zwykłej krajówki robi się zazwyczaj po 100 albo nawet i więcej. Ale to musi być lepszy sort.
@uczihaobito: No na następny raz takie dawki będą spoko, ale teraz przerwa xD
I zastosuj się do tego co radziłem wyżej. Też zdarzyło mi się przedawkować, po 3 dniach było już w miarę ok.
Suplementacja i odpoczynek, dużo leż i pij, staraj się nie wykonywać nic cięższego.
Aha, i nie pozwól żebyś stracił przytomność. - ręce na kolana i głowa w dół.
@Conscribo Dramatyzyją po prostu, moja jest żółciótka, mogę Ci na priv wysłać, ale jakbym zemdlał i trafił do szpitala, zrobiliby toksykologię i wykryłoby amfe to czy miałbym jakieś problemy?, tak wychodzę w przyszłość ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Conscribo U mnie jest taka sytuacja że muszę iść po chleb, nikt inny tego nie może zrobić, jest coś co mogę zarzyć na wzmocnienie żeby się nie #!$%@?ć po drodze? Do sklepu mam jakieś 500 metrów.