Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko Witam mam pytanko ostatnio zażyłem władka(tak naprawdę chuy wie co bo to z darknetu a ja nie mam laboratorium żeby się dowiedzieć) I doznałem takich oto objawów: Kiedy przechodze kilka metrów to mam wrażenie że miałbym zemdleć, ostry ból głowy (po wzięciu dwóch tabletek ibupromu przeszło po 40 minutach) oraz nadal bardzo szybko bije mi ( ͡º ͜ʖ͡º)serce mimo że zarzyłem już już 4mg klonazepamu. Oczywiście patrzyłem po hyperrealu i to może oznaczać przedawkowanie, czy jest to możliwe po zażyciu około 400mg tej substancji? I czy w tej sytuacji mogę pić kawę? Ponieważ stoi przede mną szklaneczka i aż prosi się o wypicie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 39
  • Odpowiedz
  • 0
@Conscribo Luz, jeszcze mam pytanko bo muszę gdzieś to schować w razie czego a nie chcę tego stracić, przy jakiej temperaturze amfetamina traci na wartości i psuję się? Mogę ją schować w szopie gdzie jest na przykład -15 stopni i czy chaty przeszukują z psami tropicielskimi?
  • Odpowiedz
@uczihaobito: @Conscribo: #!$%@? w szafie a nie w zamrażarce. W zamrażarce/lodówce to się trzyma świeżo po produkcji pastę w kilogramach. Niech sobie podeschnie, a na wartości nie straci. W słoik można wrzucić kopertę lub samarę jak już ktoś jest tak przezorny xD
  • Odpowiedz
  • 0
@BQP daj spokój są ludzie co po kilka gramów walą dziennie i jakoś żyją, może to też kwestia tolerki ale wydaje mi się że psychika gra tu główną rolę, poczytałem o tym zatruciu i się zaorałem poprostu albo jak to mówi bonus "#!$%@?łem mułem"
  • Odpowiedz
@uczihaobito: Dostałeś po prostu czysty sort, uliczny temat ma więcej dopełniaczy niż samej amf.
Jak #!$%@? lajna z takiej fetki to max 50mg i w dużych odstępach czasu.
Dobry sort powinien robić już od pierwszego lajna i trzymać długoooo
  • Odpowiedz
  • 0
@Krysztal Jeśli chodzi o objawy jakie mam to rozszerzone źrenice i bóle głowy w różnych miejscach, i dużo krwi z nosa ale to z każdym ścierwem tak mam, zastanawiam się czy by chociaż nie zarzucić trochę z 20, 30 mg bo i tak nie zasnę
  • Odpowiedz