Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Umieram z tego jaki świat jest mały :D:D:D
nie wiem czy ktoś kojarzy, ale jakiś czas dość popularne były tutaj wpisy jednego użytkownika który przeprowadzał nas przez dramat swojego rozwodu. Najpierw próba walki o ukochaną, potem fiasko i rozpad małżeństwa, następnie szukanie znajomych na portalu aż po cudowne odrodzenie rozwodnika czyli ćwiczę, mam wreszcie super ciało i się spełniam się, mam milion pasji.
Z początku myślałem że to bajty (chociaż temat i wpisy obserwowałem z ciekawością) bo bardzo wszystko było tendencyjne (chociaż rozwleczone w czasie). Jak idealna papka motywacyjna dla szarego anonka że można jeszcze stać Chadem bez względu na okoliczności.
Ale co się wydarzyło w ostatnim czasie to głowa mała :DDDDDDDD okazało się że to ja spotkałem się z jego żonką :DDDD
jak to się okazało? Autor z wpisów ujawnił o sobie bardzo dużo danych. Począwszy od miejsca zamieszkania, przez pracę jaką wykonuje na tym jakim autem jeździ kończąc. W gronie ludzi którzy znają się na żywo takie informacje to prosta droga do identyfikacji.
Wszystko pozbierałem do kupy, przejrzałem wpisy i bingo - to on na sto procent. Dodatkowo przeanalizowałem daty z jego wpisami i kiedy on rozpaczliwie starał się ratować związek jego żonka już od jakiegoś czasu na mnie skakała.
Pamiętajcie więc, loszki to coorvy i uważajcie gdzie się żalicie albo róbcie to z głową

#zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 14
OP: @Shisan: w tym momencie nie pamiętam kiedy pisałem ten post i teraz też, świtają mi dwa słowa ale nie wiem jaka kombinacja.
Szukałem go po tagu miasta bo tak tagował ale za dużo wpisów nie w temacie i mi się nie chce. Nawet doszedłem do wniosku że może lepiej żeby nie wiedział bo jeszcze mu się uprzykrzy.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kptant}
@AnonimoweMirkoWyznania pozdrów moja ex jeśli to nie bait, nie mam problemu z tym że mnie tu znalazłeś :) Mija sporo czasu i nie mogło mnie spotkać nic lepszego jak rozstanie z tą kobietą ( ͡º ͜ʖ͡º). Wielu ją po mnie miało, więc to już jej problem. Walczyłem, bo kochałem, z czasem przejrzałem na oczy. Wpisów nie żałuję, pomogły mi poznać ciekawych ludzi :) A i kobieta o