Wpis z mikrobloga

@poznanskijanusz: @maja199: Byłem na rejsie po wyspach kanaryjskich i jeszcze przed wyjazdem najbardziej jarałem się El Hierro, bo leży najdalej, najmniej tam turystów. Na Teneryfie obawiałem się za to tłumów. I co się okazało? Nie bez powodu na El Hierro jest najmniej turystów. Spośród wszystkich wysp, ma ona najmniej do zaoferowania. Jeden kapitalny punkt widokowy, maleńki hotel i niewiele więcej. Oczywiście spoko jest ten klimat, gdy jedziesz przez stolicę, a
@SurowyOjciec: to Sotavento, które leży bliżej Esquizo niż Costa Calma. A CC jest bardzo słaba jeśli chodzi o plaże, zwłaszcza w porównaniu z Morro Jable :)

@poznanskijanusz: my byliśmy z narzeczoną w październiku i piękna pogoda i zero wiatru w Morro Jable, ale w tym punkcie widokowym na Cofete nieźle wiało. Rowerkami wjechaliśmy, polecam :)

Kto pisze, że się wynudził na Fuercie ten chyba w hotelowym basenie spędził całe wakacje!
parachutes - @SurowyOjciec: to Sotavento, które leży bliżej Esquizo niż Costa Calma. ...

źródło: comment_cEr39WfSJk7SvGKoqzkd1WiLTFfsfWrg.jpg

Pobierz
ale z jednej strony zakaz ze strony wypożyczalni z drugiej ubezpieczenie nie działa.


@poznanskijanusz: Oczywiście pojechałem tam wypożyczonym Aveo ( ͡ ͜ʖ ͡) Pierwsze co zrobiłem to wskoczyłem do wody z kluczykami w kieszeni kąpielówek. O dziwo nie zgubiłem ich a pilot centralnego działał, ale trochę się zestresowałem.