Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, jechałem sobie blablacarem z takim polaczkiem typowym. No i podróż jak zwykle na blabla, nawija gość o tym jak to się żyje hehe i kombinuje, o okradaniu szefa, #!$%@? się, o kradzieży narzędzi i materiałów z firm. Myślałem sobie dobra, #!$%@?, to nie pierwszy raz. Nie było by w tym nic dziwnego, jak to, że zatrzymało nas pieczywo na kontrolę na granicy i gościa zatrzymali iks #!$%@? de. Przynajmniej jednego ceb00laka mniej. Dobrze, że jechałem do Szczecina z zachodu. To złapało się szybko jakiegoś stopa i dobry Ukrainiec podrzucił pod sam dom, mimo że nie miał po drodze. Swoją drogą ciekawy człowiek, zabrał mnie z tego powodu, że kiedyś też łapał stopa w nocy i poczuł się zobowiązany
#podrozujzwykopem #blablacar #polska
S.....h - Ja #!$%@?, jechałem sobie blablacarem z takim polaczkiem typowym. No i podr...

źródło: comment_g22kfqQ1h4BaQTc1rUusMYhRhL8SYxwO.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 504
Swoją drogą ciekawy człowiek, zabrał mnie z tego powodu, że kiedyś też łapał stopa w nocy i poczuł się zobowiązany


@Szrlh pzysługa za przysługę. I to mi się podoba ( )
  • Odpowiedz
zabrał mnie z tego powodu, że kiedyś też łapał stopa w nocy i poczuł się zobowiązany


@Szrlh: Teraz przekazał klątwę na Ciebie. Pamiętaj karma wraca.
  • Odpowiedz
Dobry Ukrainiec i zly Polak- duzo plusow na tym portalu nie dostaniesz ;) . Fajna historia ziomal
  • Odpowiedz