Wpis z mikrobloga

Kręcą mnie zajęci faceci
Ostatnio zaczęłam dużo spotykać się z przyjacielem. Pod pretekstem napisania projektu na przykład.
W ogóle nie zwracał na mnie uwagi. Tak mocno mnie to podniecało. Spotkania zaczęły być coraz częstsze i coraz to z bardziej błahych powodów
W końcu po imprezie udało mi się go posiąść, pijanego ale udało!
O wszytkim jak pitulny piesek powiedział swojej partnerce. Ta go rzuciła w p---u
A mnie przestał kręcić
Takie to życie zimnej suki
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cienki137: to jest zarzutken. Co chwile tutaj przewija się temat, że koleś przeruchał mężatą laskę i zawsze w komentarzach jest p---------e, że ona jest dziwką bo mogła nie dawać.
O to tylko chodzi ;)
  • Odpowiedz
@Wejszlo: zarzutka czy nie to i tak zabawne jest. Jak facet puka mężatki to jest bohater j----a z poklaskiem w otoczeniu. A jak to samo robi kobieta to d----a. Podwójne standardy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykop w pigułce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MissFortuna: (załóżmy, że nie zarzutka) Nie zimnej suki, tylko nieszczęśliwej kobiety, którą kręcą tylko niedostępni faceci, bo tata nie poświęcał Ci czasu i nie okazywał uczuć.
To się nie ma czym chwalić, tylko trzeba iść na terapię.
Powodzenia!
  • Odpowiedz
@harpiowata Wiesz dlaczego byłby poklask? Bo zwykle to kobiety decydują czy będzie j----e czy nie. A prawda jest taka że większość lasek powyżej 5/10 może mieć seksy za darmo w parę chwil. Też kiedyś nie popierałem tego i mówiłem że na faceta też się powinno mówić że k------z. Ale niestety, chłopak niemal zawsze musi włożyć większy wysiłek by móc się zaspokoić.
  • Odpowiedz
@harpiowata:

W ogóle nie zwracał na mnie uwagi. Tak mocno mnie to podniecało. Spotkania zaczęły być coraz częstsze i coraz to z bardziej błahych powodów

W końcu po imprezie udało mi się go posiąść, pijanego ale udało!


Ona w ogole nie zwracala na mnie uwagi, chciala zebysmy byli tylko przyjaciolmi i nic wiecej. Poza tym miala faceta. To nakrecalo mnie jeszcze bardziej. Zaczalem dazyc do spotkan z nia z coraz bardziej blahych powodow. W koncu na imprezie udalo mi sie ja zaliczyc, wprawdzie byla kompletnie pijana, ale wazne ze mi
  • Odpowiedz
@piwniczak ale wiesz, że ja tak nie uważam, a to jest tylko nawiązanie do tego, co piszą wykopki jak jest odwrotna sytuacja? Wejdź sobie na jakieś znalezisko o gwałcie - znajdziesz pełno komentarzy, że "czego ona się spodziewała, zapraszając do siebie", "spotykała się z nim i dawała mu nadzieję" etc.
  • Odpowiedz