Wpis z mikrobloga

Kręcą mnie zajęci faceci
Ostatnio zaczęłam dużo spotykać się z przyjacielem. Pod pretekstem napisania projektu na przykład.
W ogóle nie zwracał na mnie uwagi. Tak mocno mnie to podniecało. Spotkania zaczęły być coraz częstsze i coraz to z bardziej błahych powodów
W końcu po imprezie udało mi się go posiąść, pijanego ale udało!
O wszytkim jak pitulny piesek powiedział swojej partnerce. Ta go rzuciła w p---u
A mnie przestał kręcić
Takie to życie zimnej suki
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harpiowata: faceci zawsze będą się bronić i twierdzić, że oni to co innego. Tutaj zawsze będzie winna kobieta.
Oni nawet bronią tego faceta co otruł siebie i dziecko xD bo KOBIETA mu chciała zabrać dziecko dlatego walnął samobója razem z dzieckiem xDD
  • Odpowiedz
@Wejszlo właśnie jak weszłam na znalezisko, to też p----------m. Gościu brał dziecko na wielogodzinne przejażdżki po pijaku, nadużywał a-----l, wszedł na dach z dzieckiem i groził że ich zabije. Kto tu jest winny? Kobieta, bo go doprowadziła do takiego stanu.

Jak zwykle się kłócę, to wchodząc na ten wykop nie miałam już nawet siły o tym pisać. Bo niektórzy mają zakodowane w głowie kobiety = zło.
  • Odpowiedz
w takiej sytuacji, tylko że na odwrót byłby niesamowity poklask od wykopków, że "należy się suce, skoro popuściła szparę" XDD


@harpiowata: w takiej sytuacji na odwrot facet poszedlby siedziec za g---t
  • Odpowiedz
@TwojStaryToKorniszon nie rozumiem o co Ci chodzi? Przecież poszedł z nią do łóżka, widział że wcześniej z nim flirtowała, gdzie tu jest g---t? Pewnie mu się odwidzialo, jak się obudził i nagle będzie płakać swojej różowej, że go zgwałcili.
  • Odpowiedz
@MissFortuna mam to samo jednak moi wybrankowie boją się powiedzieć o tych sytuacjach swoim kobietom. Mało tego, niektórzy nie mają wyrzutów sumienia i chcą więcej bo ich laski to zwykle jakieś grube loszki co to rozlewają się przy zmianie pozycji.
  • Odpowiedz
@MissFortuna: Ja wiem, że troll, więc tylko na chwilę :D Kobietom generalnie się podobają zajęci faceci bardziej, wszyscy to wiedzą, zbadali to i potwierdzili też dawno, więc polecam wymyślić coś bardziej szokującego/oburzającego następnym razem. Bo to tak jakby facet chciał oburzyć mirabelki, pisząc, że mu się zdarza czasem pałować wiplera nawet jak jest w związku albo coś. No szoker, nikt się nie spodziewał ()
  • Odpowiedz
@MissFortuna: ehhh pijanego to żaden wyczyn, ale laska słusznie go rzuciła w p---u. Jak się myśli chujem, a nie głową to tak to się kończy.

Jednak ta historia pokazuje że z Ciebie nie lepszy szlauf od niego, także jedyna osoba która wygrała to jego partnerka, bo sobie życia nie zmarnuje.

A i tak tak jesteś moralnym zerem razem z nim. Więc nie wiem czy się chwalisz czy zalisz tym wpisem,
  • Odpowiedz
@Wejszlo: o proszę już uogólnianie. A c---a, czy to babka czy to facet, bez znaczenia. Zajęty czy zajęta, nie ruszasz. A już upojenie alkoholowe swojego celu i wykorzystanie seksualne to czyste s-----------o.
  • Odpowiedz