Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do poprzedniego wpisu dodaję jeszcze dwa kupony do wykorzystania w darmowej wersji Komoot i zapraszam serdecznie na rowerowego Discorda Polska Loża Velominati (wystaczy przywitać się w dziale #powitanie, aby mieć dostęp do reszty kanałów).

Tyrol + darmowy dowolny region:


Berlin i okolice:


Aby wpisać kody rabatowe, wystarczy kliknąć TUTAJ, co nie jest takie do końca oczywiste szukając poprzez interfejs strony. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Cebula protip
Aby mieć jeszcze jeden region, wystarczy zaprosić swoje drugie konto, co łącznie z kodami daje trzy regiony. Dla kogoś, kto kręci głównie po swoim województwie, to może być nie lada gratka do odkrywania nowych tras. ( ͜͡ʖ ͡€)

#rower #szosa #mtb #rowery #rowerowywroclaw #rowerowawarszawa #rowerowetrojmiasto #rowerowalodz #rowerowykrakow #rowerowypoznan #komoot #strava #cebuladeals #kodyrabatowe #discord
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie zgłębiałem ale z grubsza jaka różnica między tym a Naviki?


@micelangeloB: Niestety nie mam pojęcia. Sam dopiero testuję tę stronę, bo potrzebuję czegoś do tras z *Turn-by-Turn*, a średnio widzi mi się roczna opłata 50$ za RideWithGPS.

czy w Polsce to jest coś więcej niz
  • Odpowiedz
tu chyba strava + heatmapa najlepiej się sprawdzi


@mmichal: Trzeba jednak kontrolować trasę przez cały czas, bo niekiedy heatmapa wiedzie przez środek lasu z powodu szlaków MTB. Tak bywa chociażby na lokalnych les cols na Dolnym Śląsku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lipwig: Jak do tej pory całkiem chwalę sobie Komoot. Mój sposób na obejście płatności jest dosyć zagmatwany - na komputerze wytyczam ścieżkę, potem przerysowuję ją w Brouter, eksportuję KML i zapisuję w telefonie. W trakcie jazdy korzystam z maps.me, które działa offline.
  • Odpowiedz