Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
2, 3 lata organizowania życia na nowo, żeby zdać sobie sprawę czego tak na prawdę szukam. Nigdy nie poznałem żadnej dziewczyny na trzeźwo. Nie miałem problemu z "poznawaniem" kobiet na imprezach. Każdy związek był pasmem moich alkoholowych idiotyzmów. Ukończyłem 3 letnią terapię alkoholową podczas, której udało mi się doprowadzić się do normalnego stanu. I tutaj pojawia się kłopot.

Założyłem profil w aplikacji i wyraźnie zaznaczyłem, że jestem abstynentem. Z ryja jestem takie 6-7 na 10. Byłem bardzo zadowolony, że pojawił się jakiś odzew. Najbardziej przykuła moją uwagę pewna dziewczyna, z którą zacząłem pisać. Po tygodniu wiedziałem, że to bardzo szczera i sympatyczna dziewczyna, z którą mamy wiele wspólnych zainteresowań.

Na początku ironicznie przedstawiała się jako ideał kobiety. Podczas kolejnych dni napisała, mi żebym się nie zdziwił jak po prostu, któregoś dnia przestanie odpisywac "bo tak już ma". I w zasadzie, to że tak na prawdę dużo jej brakuje do ideału. Od tego momentu przestała się odzywać. Średnio to rozumiem, bo na terapii nie było takich tematów :) Nie chcę wyjść na jakiegoś zdesperowanego błazna a z drugiej strony jestem ciekawy czym ona się kieruję. Wiem, że może problem wydaję się komuś mało istotny, ale może ktoś ma większe doświadczenie w #logikarozowychpaskow #zwiazki

Z góry dziękuję za pomoc i uważajcie na alkohol. Ciężko potem z tego wyjść.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 7
Podczas kolejnych dni napisała, mi żebym się nie zdziwił jak po prostu, któregoś dnia przestanie odpisywac "bo tak już ma".


@AnonimoweMirkoWyznania: Po co pisać z kimś, kto tak pisze, a w ogóle jak można liczyć na cokolwiek?

Szkoda twojego czasu. A to tym bardziej o niej świadczy, że ma siano w głowie z racji tego, iż człowiek kulturalny i na jakimś poziomie nie bawi się ludźmi i okazuje jakiś szacunek tym,
Podczas kolejnych dni napisała, mi żebym się nie zdziwił jak po prostu, któregoś dnia przestanie odpisywac "bo tak już ma".

Od tego momentu przestała się odzywać.

jestem ciekawy czym ona się kieruję


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak na moje, to ona nie jest wolna. Loguje się w tej aplikacji okresowo jak czuje się samotna w swoim związku, więc chce pogadać z jakimś niebieskim. Być może dodatkowo kieruje nią też hipergamia w sensie, że jest