Wpis z mikrobloga

@Wariat_Z_Mokra_Glowa: Rekrutacja do Samsunga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oferty wiszą 24/7 365 dni w roku od x lat cały czas na te same stanowiska. Prawdopodobnie rotacja tam jest jak w burdelu, bo kto przychodzi to nie zdąży dobrze na dupie usiąść i już patrzy jak #!$%@?ć xD

Takie wiecznie wiszące oferty to jest z mojej strony czerwona kartka dla firmy, bo widać, że ludzie po prostu
  • Odpowiedz
@SolarisYob: do mnie ostatnio po miesiącu od składania zadzwonili odnosnie pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle że już wtedy pracowałem juz od 2-3 tygodnii

Plus funny morele które miało dać znać w ciagu dwóch tygodni a odpisali po miesiącu xD

A kij im w oko i tak znalazłem lepszą prace xd
  • Odpowiedz
@Khaine często jest tak że chcą sprawdzić jaki mają odzew, a Samsung ma na tyle silną markę że wciąż się będą ludzie zgłaszać. Koniec końców mogą więc oceniać jakie jest zainteresowanie i na jaką rotację mogą sobie w danym okresie pozwolić.
  • Odpowiedz
@Wariat_Z_Mokra_Glowa: moja najgorsza rozmowa odbyła się jakieś dwa lata temu. Wielka firma ble ble szuka osoby na konkretne stanowsko. Miałam 2 lata doświadczenia, zaprosili mnie na rozmowę...okazało się, że część rozmowy odbyłam z gówniarą, która nie miała pojęcia o czym mówi i co trzecie słowo wrącała jakieś angielskie pojęcia. No myślę sobie ok, postaram się nie śmiać. Druga część odbyła się przez skype bo szanowny Pan Prezes był akurat na
  • Odpowiedz
@Cieply_kocyk
Może tak, a może byś oglądała wyścigi kolarskie w godzinach pracy. To pytanie oryginalnie miało sprawdzić czy człowiek ma w ogóle jakieś zainteresowania i czy umie o nich opowiedzieć w przypadku handlowców. Tyle. Tymczasem na mirko co jakiś czas jakiś biedny rekruter się żali, że wszyscy to tylko muzyka książki i podróże (xD).
  • Odpowiedz
Zawsze jest ta sama historia.
Oni ciągle myślą, że uda im się znaleźć kogoś, kto będzie spełniać wszelkie kryteria wypunktowane w ogłoszeniu, czyli minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku poparte #!$%@? uściskiem dłoni prezydenta RP, wykształcenie, szereg kursów, nabyte i wrodzine umiejętnośc, zdolność do pracy pod presją czasu oraz parcie na słupki i tabelki wynikowe dla prezesa. W zamian oferują młody dynamiczny zespół, świeże owoce, kartę benefit i pensje jak dla studenta
  • Odpowiedz