Wpis z mikrobloga

@advert: można, sam ostatnio wyciągałem bo u nas niektórzy to mają, jest opcja na wpisanie NIPu. Tylko mówimy o użytkownikach indywidualnych, nie żadnej ofercie dla studentów.
  • Odpowiedz
@rybiksystemowy: nie znam się na tym, tylko wysyłam FV do księgowości. jest tylko opcjonalne pole na nazwe firmy i nr VAT, i tam mamy po prostu wpisany NIP z "PL" na początku.
  • Odpowiedz
@Kien: czesć, czyli abonament indywidualny można wziąć na swoją firmę? To po co jest w takim razie abonament dla firm za 70 euro? Skoro teraz w promocji jest za 37 indywidualny?
To można kupić indywidualny na swoją firmę i komercyjne projekty na nim robić? Kurde już się pogubiłem.
@rybiksystemowy: @advert: help.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smallboobslover: możesz, też można uzupełnić NIP i dostać FV, ale nie podepniesz licencji pod konto admina ani nie ma zaawansowanych funkcji zarządzania i księgowości ale jak masz tylko jedną licencję to to niepotrzebne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smallboobslover: to się przydaje tak jak u nas w agencji gdzie jest np 10 projektantów, i każdy ma swoje własne konto Adobe, ale nie kupują z każdego konta licencji tylko jest osobne konto firmowe (admin) które kupuje te 10 licencji firmowych + np Stock dla teamow, i przydziela dostępy na te 10 kont grafików, może nimi zarządzać, zabierać, jest jedną zbiorcza faktura, która może przychodzić automatycznie na dodatkowy mail do księgowości.
  • Odpowiedz