Wpis z mikrobloga

Cześć,
sporo z Was pewnie nie słyszało nigdy o IOST, ale projekt jest już obecnie na 69 miejscu na CoinMarketCap. Otóż tak się składa, że zostałem dosłownie kilka dni temu szefem nowo otwartego biura na Europę [Zakładka team na stronie]. Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania to piszcie śmiało, chętnie odpowiem;)

IOST to platforma blockchain, pozwalająca na tworzenie dApps w jej środowisku. Charakteryzujemy się bardzo wysokim TPS (7000-8000 transakcji na sekundę), konsensusem Proof-of-Believability (ulepszonym PoS, zwalczającym problem plutokracji) oraz zaimplementowanym Shardingiem, pozwalającym liniowo skalować środowisko wraz z każdym kolejnym użytkownikiem. IOST ma 6 biur na świecie – po jednym w Pekinie, Singapurze, Seulu, Tokio, San Francisco i najnowsze w Berlinie. Posiadamy również $40m finansowania od m.in. Sequoia Capital i Huobi. Równolegle pracujemy wraz z naszym akcelerator/inkubator o nazwie BlueHill ($50m AUM), którego celem jest rozwijanie dApps w oparciu o środowisko IOST. Co więcej, w pierwszym kwartale 2019 wypuszczać będziemy nasz MainNet.

- Podrzucam link to niedawno opublikowanego wywiadu ze mną, gdzie dowiecie się sporo nt. samej technologii
- Jak i oficjalnego ogłoszenia
- Oraz link do tematu na forum.bitcoin.pl

#kryptowaluty #iost #bitcoin
Pobierz lubie_jesc - Cześć,
sporo z Was pewnie nie słyszało nigdy o IOST, ale projekt jest j...
źródło: comment_Uu9LFsghLbfUN5vnpfTmMbHmN8bFjMUL.jpg
  • 51
@lubie_jesc: hej, możesz prosze skasować ten post? Chciałbym żeby wykop nie podbijał mi ceny na tokenie, a stackuje go od pół roku, nie możesz wiesz, przedstawić sie tak za pół roku, albo najlepiej jak przejdziemy w bullmarket, z gotowym everestem 2.0? Dzieki serdecznie ;) ( ͡° ͜ʖ ͡°) /s żeby mnie ludzie nie zjedli.
@Manah: 7000-8000 TPS mamy już teraz. Sharding również (obecnie 6 shardów, dzięki którym zdołaliśmy osiągnąć wspomniane 7-8k TPS). Teraz jest to ERC20 token, nasz mainnet wypuszczać będziemy w lutym 2018. Niemniej dostępni jesteśmy już na największych giełdach: Binance, Huboi, OKEx etc
@Viraciael: haha, wybacz, kolejnym razem będę informował za wczasu;) niemniej obecnie moment do stackowania dobry. Ja mam sporą część pensji w IOST, więc też mocno czekam na bull market ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyberpunkbtc: Łącznie $40 milionów od ~20 inwestorów. Nie mogę niestety podać dokładnych danych jak się to przedstawiało w poszczególnym rozrachnunku. Niemniej owszem - Sequoia Capital, chociaż nie ta operująca z biura w Dolinie Krzemowej, lecz Sequoia Capital China. Wszystkich inwestorów masz wypisanych nad stronie zaraz ponad zakładką Team