Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: ale wiesz, że jesteś taki sam jak oni. Stałeś się tym samym co wyśmiewasz. Moje gratulacje.
Oni cisną z tych niewierzących a ty ciśniesz z tych wierzących.
Możesz się wkurzać, ale pomyśl. Wcale nie jesteś lepszy
  • Odpowiedz
tutaj chodzi o tradycje. Wszyscy tacy ateiści a wigilie w domu każdy ma.


@Simfecstio: no? Tak wymieniłeś tradycję. Co to ma do tematu? Wszyscy mają też wolne 3 maja. Powoli kształtuje się u nas tradycja halloween. Co z tego?
  • Odpowiedz
@Naxster wiara katolicka w Polsce jest bardzo głęboko zakorzeniona. Nierozumienie tego jest ...dziwne. bawi mnie że ateiści mają większy problem z katolikami niż katolicy z ateistami.
  • Odpowiedz
Nierozumienie tego jest ...dziwne.


@Simfecstio: kto niby nie rozumie zakorzenienia katolicyzmu w Polsce O.o

bawi mnie że ateiści mają większy problem z katolikami niż katolicy z ateistami.

No jak mają #!$%@? okopane pozycje, wtyki we władzy to raczej normalne, że im nie wadzą XD A raczej najczęściej nie wadzą bo co roku w okolicach wszystkich świętych są jazdy o to co jest i nie
  • Odpowiedz
@Naxster dla ciebie nie ma różnicy ale dla innych jest. Czego nie rozumiesz? Widać ten kwas który z ciebie leci xd oczywiście że kościół katolicki ma specjalne miejsce w sercach Polaków i tyle. W sumie nie chce mi się z tobą pisać. Wszystkie zarejestrowane grupy wyznaniowe są zwolnione z podatków? Nie tylko kościół katolicki?
  • Odpowiedz
dla ciebie nie ma różnicy ale dla innych jest.


@Simfecstio: super #!$%@?, że dla innych jest, są to ludzie którzy wierzą więc swoją wiarę stawiają ponad innymi. Dla każdego ateisty raczej nie powinno być różnicy miedzy niedorzecznością religii różnych smaków. Chyba, że w rozumieniu "jeden zabobon namawia do zabijania gejów i kobiet, drugi do niestosowania antykoncepcji". Teraz jeszcze raz:
co to ma wspólnego z tematem
Dla teisty jego wiara to nie problem, dla ateisty wpychanie wiary i jej instytucji to problem. Stawiasz tezy pokroju "woda jest mokra" i oczekujesz chyba, że coś udowodniłeś i ze podałeś w jakimś rozumieniu kontrargument. No
  • Odpowiedz