Wpis z mikrobloga

Niedawno odbyła się rekrutacja do organizacji studenckiej, do której należę i dołączyło wiele nowych członków. Gdy nowe osoby zostały dodane do grupy na facebooku, zacząłem przeglądać profile loszek. Wiadomo, że to, co jest na facebooku, to tylko wycinek rzeczywistości, ale jednak poczułem się gorzej, gdy prześledziłem aktywność niektórych.

Taka smarkula 21 lat żyje na znacznie wyższym poziomie ode mnie. Snowboard, ajfon, najki air max. Zdjęcia z z modnych knajp, z festiwalu Opener. Wycieczki do Wenecji, Paryża, Londynu.

Nie wiem, czy to kwestia bogatych rodziców, czy raczej życiowej zaradności, np. weekendowej pracy jako hostessa w galerii handlowej, albo umiejętności znalezienia taniego lotu i zarezerwowania pokoju przez airbnb.

A ja? 33 lata, 3k na rękę, wynajęty pokój, telefon ze starym androidem, bez samochodu. Gdyby nie to, że znajomi wyciągają mnie czasem w góry, to nawet bym nie ruszył dupy dalej niż 50 km od domu.

Moja atrakcyjność na rynku matrymonialnym jest bliska zeru. Mogę liczyć chyba tylko na samotne matki po trzydziestce.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
wyjzprz2 - Niedawno odbyła się rekrutacja do organizacji studenckiej, do której należ...

źródło: comment_fxy0IkjnGEE7ShJRJS4BvikhfMzc3Z50.jpg

Pobierz
  • 10
@wyjzprz2: studiujesz i masz znajomych którzy gdzieś cię zabierają, to już coś masz przynajmniej temat do rozmów z laskami. Ja w górach byłem tylko z rodzicami, nie mam znajomych ani zainteresowań poza internetem. No i zarabiam mniej od ciebie.
Taka smarkula 21 lat żyje na znacznie wyższym poziomie ode mnie.


@wyjzprz2: ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i? Cos w tym zlego. Powiem Ci, ze wiele osob zyje na znacznie wyzszym poziomie od Ciebie. Taki dla przykladu Baron Trump jest od niej mlodszy, a poziom zycia ma lepszy. To po kiego grzyba sie na tym zastanawiac?
@wyjzprz2: albo to kwestia sponsora ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym prawdopodobnie jest też tak jak pisze @jezuchrystegrubydzy, praca w NL czy DE na jabłkach i zaraz cyk ajfonik jest, zagramanicę też pewnie sobie poleciała bo okazje znalazła. Poza tym #!$%@?, to instagram/facebook - wszystko, co jest tam postowane, robione jest w taki sposób, żeby sprawiało wrażenie, że właśnie jesteś bogaty i masz ciekawe życie, które
@wyjzprz2: Przeżywajcie dalej czyichś bogatych rodziców. Bez wątpienia dzięki takiemu #!$%@? daleko zajdziecie.

Sam mam 3k na łapę, ale jakoś auto dość spoko jest przez najbliższy rok (do czasu aż zmienię na jedno z wymarzonych), tatuaż jeden machnięty, drugi w planach, wakacje spędzę w Zonie oraz bawiąc się z ludźmi na jakimś festiwalu (Woodstock albo w czeskim Josefovie), a w międzyczasie lawiruję z pracą próbując znaleźć zajęcie, które będzie mi dawało