Wpis z mikrobloga

Ehhhh przykro na to wszystko patrzeć. Brytyjczycy są naprawdę okropnie lekkomyślni i butni. Idą w zaparte i twierdzą, że no deal brexit jest spoko decyzją i oni jako potężny naród sobie ze wszystkim dadzą radę. A się zdziwią niedługo... Oczywiście nie chciałabym żeby w tym kraju było gorzej, w końcu tutaj mieszkam, ale niestety nie wydaje mi się, żeby zostało z tego coś dobrego. Nawet drugie referendum by nic nie dało, bo oni są przekonani o swojej wyższości i racji. Ja się o siebie nie martwię, pracuję w firmie, która bardzo wspiera mniejszości, mam chłopaka Anglika z którym w najgorszym wypadku mogę wziać przyspieszony ślub ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to przecież nie o mnie chodzi, a o cały kraj. Już teraz widać, ze wszystko drożeje, ludzie jacyś tacy bardziej zdenerwowani, w napięciu.
#brexit #uk #corobiszzzzzz
  • 72
  • Odpowiedz
A co to ma wspólnego z tematem? Brexit to zupełnie inna bajka na zupełnie innych warunkach.


@prawa_reka_sorosa: A to ma wspólnego, że podpierasz się "analizami" dając screena z telewizji, a nie pamiętasz już jak to w tych samych mediach pieprzyli o "koniunkturze w nieruchomościach", dopóki wszystko się nie posypało i wtedy każdy grał zaskoczonego.

No tylko ze jeszcze nie spotkałem się z analizami mówiącymi ze Brexit będzie miał pozytywny rezultat dla
  • Odpowiedz
A to ma wspólnego, że podpierasz się "analizami" dając screena z telewizji, a nie pamiętasz już jak to w tych samych mediach pieprzyli o "koniunkturze w nieruchomościach", dopóki wszystko się nie posypało i wtedy każdy grał zaskoczonego.


@Dawkins_Wszechwiedzacy: Ok, czyli Twoim dowodem na to ze Brexit będzie cacy, jest to ze w przypadku innego kryzysu, analitycy się pomylili? Dobrze rozumiem?
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: A Ty co? Cathy Newman w rozmowie z Jordanem Petersonem?
"So what you're saying..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Źle rozumiesz.
Ja jestem zwyczajnie daleki od ferowania *jakichkolwiek* wyroków właśnie przez doświadczenie z rozpływania się nad koniunkturą tuż przed kryzysem. Zwyczajnie nie ufam "analizom", bo
  • Odpowiedz
Żadne analizy i ładne gęby w telewizji tego nie zmienią, bo te same gęby zaświadczały o dobrej kondycji rynku, a potem ich koledzy skakali z okien domów maklerskich.


@Dawkins_Wszechwiedzacy: W takim razie nie rozumiem po co włączyłeś się w dyskusję. Nie obchodzi mnie komu wierzysz, a komu nie.

I tak jak nie powiem, że na 100% Brexit da UK profity, tak samo nie powiem (jak to Ty robisz), że Brexit oznacza na bank same
  • Odpowiedz
@szzzzzz: stasiu michalkiewicz powiedzial ze uk wyrzucono i tego trzeba sie trzymac, nawet tereska maja mowi ze carry on takze musza z tym zyc. to wszystko trzeba bylo tak przeprowadzic zeby ciemny lud myslal ze sam wybral swoja przyszlosc.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@murdoc wielu rzeczy na świecie nie rozumiem, ale twój tok myślenia jest numerem jeden. Czy wybranie lepszego życia, lepszych zarobków, lepszej opieki zdrowotnej, lepszego powietrza i innych w obcym kraju jest oznaką braku zaradności? Bo mnie się wydaje że wręcz przeciwnie. A ludzie, którzy pieprzą takie głupoty jak ty chyba mają jakieś kompleksy, bo ja to musiałem na studia iść i pracuje ze 2k netto i spłacam kredyt na 30 lat,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szzzzzz: Nie mam skończonych studiów, nie pracuje za 2k, nie muszę mieć kredytu i nie mam ziomka Sebka, więc nie lecz swoich kompleksów takimi wylewami :)
  • Odpowiedz
@sorek: no tak rozne ze na ukrainie czarny piatek to czarna piatnica czy cos takiego xD wszyscy rozni tylko w aliexpress nie nadazaja paczek wysylac XD w sumie to jak slucham takich roznych karoni rozprawiajacych o tym ze obecnosc komunistow jest powodem dla ktorego ma nie byc zjednoczonej europy... to jak to dziala w usa czy chinach? ze tez ameryka sie nie podzielila bo u ich sa demokraci xD ze
  • Odpowiedz