Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj po południu byłem na 3 randce z dziewczyną. Poszliśmy coś zjeść, a potem chwiiiile spacerowalismy. Ogolnie u mnie zasada jest taka że jeśli podczas randki dziewczyna korzysta z telefonu, wypisuje co chwile smsy (nawet z przerwami 25-30 minut) to dla mnie to jest brak szacunku do osoby z którą aktualnie spędza się czas. Na poprzednich randkach z nią się to nie przytrafiało, a na tej pierwszy raz. Prawie non stop od początku spotkania na telefonie. Efekt był taki że chwile po wyjściu z restauracji i po kilku jej sytuacjach z telefonem (nie minęło może 20 minut, a oczy wbite w smartfon) powiedziałem niespodziewanie że musze spadać mimo że rzekomo miałem wpaść do niej na film. Zdziwiła się ale powiedziała że spoko. Wieczorem do mnie napisała co się stało a ja powiedziałem że skoro woli pisać na smartfonie to niech to robi i mi czasu nie marnuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie odpisała. Wnerwia mnie to strasznie wszedzie, czy to na imprezach, czy w pracy, normalnie ludzie oderwani od rzeczywistości.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 142
  • Odpowiedz
Przypuszczam, że gdyby laska podczas randki z Tobą wyciągnęła telefon i zaczęła bawić się w seks telefon z innym gościem tuż obok Ciebie, to na końcu byś jeszcze ładnie podziękował za wspaniale spędzony czas


@CaleZycieZielony: Oj kolego kolego. W przeciwieństwie do OPa i chyba również do ciebie ja nie mam problemu z mówieniem ludziom co mi się nie podoba w ich zachowaniu (zwłaszcza jeśli to dotyczy mnie osobiście). Dodatkowo oprócz
  • Odpowiedz
@gnomos: Tylko czemu autor wpisu ma cokolwiek komukolwiek tłumaczyć i naprawiać błędy tej osoby? Autor po prostu wymaga pewnych standardów, a jeśli ktoś nie jest w stanie sprostać najprostszym oczekiwaniom, to nie traci dłużej czasu na takie ścierwo. Tłumaczenie temu karyńsku czegokolwiek byłoby tylko pogłębieniem straty czasu. Kiedy ludzie zrozumieją, że nikt nie musi niczego nikomu tłumaczyć? I kiedy ludzie przestaną oczekiwać od obcych ludzi, żeby ci poświęcali swój własny
  • Odpowiedz
@100kW: Zgadzam się. W tej konkretnej sytuacji autor wpisu, olewający olewaczkę, zachował się jak cham. Powinien był poświęcić jej dodatkowe 10 godzin i wszystko wytłumaczyć. Spisać na kartkach, żeby miała lekturę. Dodam nawet odważniej: powinien był pomóc jej nadrobić 20-letnie błędy w swojej ewolucji. Dopiero wtedy mógłby się nazywać prawdziwym facetem. A tak, to jest niestety tylko fochającą się #!$%@?ą stawiającą na końcu kropkę nienawiści (XDDD - jakim trzeba był
  • Odpowiedz
no zachowałeś sie jak prawdziwy samiec alfa, wzór męskości i dojrzałości - strzeliles focha i uciekłeś wymyślając jakieś kłamstewka. A potem jeszcze pewnie zakończyłeś waszą wieczorną rozmowę kropka nienawiści. Ile masz lat? 12?


@gnomos: Dobrze zrobił. Trzecia randka to nie moment gdzie toczy się kłótnie i batalie o zachowania. To moment kiedy trzeba urwać kontakt jak coś istotnego nie pasuje.
  • Odpowiedz
  • 2
@CaleZycieZielony NOSZ DO #!$%@? NĘDZY. Cz wy wszyscy nie umiecie czytac ze zrozumieniem? Czy wypowiedzenie jednego zdania do kogos że "niepodoba mi sie twoje zachowanie" jest tłumaczeniem czegokolwiek? Nadskakiwaniem mu. Nosz #!$%@? czy powiedzenie chamowi na parkingu ze ma ci zaplacic za porysowane drzwi jest nadskakiwaniem mu? Czy powiedzenie kelnerowi że w zupie jest mucha to jakas ujma na waszym honorze? To jest dokladnie taka sama sytuacja. I co? Zróbciech w
  • Odpowiedz
@gnomos: Na #!$%@? mam mówić komuś jedno zdanie, które i tak nie zmieni czyjejś osobowości? Takich zerowych zachowań nie naprawisz jednym zdaniem. W ogóle nie naprawisz. To jest część kiepskiej osobowości, zatem szkoda czasu dla kogoś takiego.
  • Odpowiedz
są i białorycerze xD

Jak tak mozna kobicie zrobić !!!!!??!?!?!

Prawdziwy mężczyzna powinien zrobić to i to i tamto xDDDD


@temekx: następny nie rozumie co czyta. (°°
Możesz mnie zacytować? W którym miejscu napisałem, że nie można czegoś zrobić kobiecie? Proszę o konkretny cytat. Czemu jak czegoś nie jesteście w stanie pojąć to sobie dopowiadacie jakieś bzdury?
  • Odpowiedz
@MyshaM: też mnie to wkurza, ale ja mam prawie 40 lat i dorastałem w czasach, gdy komórki były luksusem. Nie rozumiem takiego czegoś. Gdy jestem z dziewczyną na spotkaniu, to z nią rozmawiam, a nie klepię na komórce. W ogóle nie kumam tego, że ludzie dziś całe życie spędzają z oczami wślepionymi w te ekraniki. Mnie telefon służy do telefonowania, pisania wiadomości od czasu do czasu i słuchania muzyki.
  • Odpowiedz
Co się nie zgadza ?


@temekx: no chyba wszystko, przeczytaj wszystkie moje posty jeszcze raz a potem dopiero komentuj. Sam jesteś zaślepiony próbą udowodnienia, że gościu nie zachował się jak pipa. Gdzie widzisz białorycerstwo w powiedzeniu lasce prosto w twarz, że go #!$%@? jej zachowanie? To jest białorycerstwo? Jakich ja czasów doczekałem? Jak dzieciak nie miał odwagi się odezwać, zamiast tego robił jakieś wykręty a dopiero potem się sapał przez
  • Odpowiedz
@gnomos kłamstewka? Foch? Szacunek dla drugiej osoby, dobre wychowanie się liczą. Jedna sytuacja rozumiem odpisała ale jeśli to ważna sprawa, przepraszam na minutę, oddzwaniam wyjaśniam załatwiam i dziękuję. Albo jestes na randce albo ze znajomymi. Skoro jej brakuje znajomych to może trzeba bylo zaprosić więcej osób na Spotkanie.

Nie bierz tego personalnie. Ot taki mój punkt widzenia.
  • Odpowiedz