Wpis z mikrobloga

@Brzytwa_Ockhama: w sam środek wlazłem bo było spokojnie, wiecie - rodziny z dziećmi, i nagle zaczeli rozganiać. Ja niewinny :)
Ale ucieklem na druga strone linii frontu i nie miałem jak do domu wrócić.
  • Odpowiedz
w sam środek wlazłem bo było spokojnie, wiecie - rodziny z dziećmi, i nagle zaczeli rozganiać. Ja niewinny :)

Ale ucieklem na druga strone linii frontu i nie miałem jak do domu wrócić.


@reventon: Metro działa?
  • Odpowiedz
Ale wiecie czemu oni protestuja? Barylka ropy najtansza od poczatku roku a paliwo im poszlo w gore jakies 20% ; u Nas to samo.
Rzad ich rucha jak i Nas tylko oni cos z tym robia. A w chlewie osranym guwnem? H3h3 francja #!$%@? XDDD STABILNIE XDDDDDD to najwazniejsze.
  • Odpowiedz
@LooZ Nie mowie ze to okej, ale podczas protestow w Polsce tez niszczone jest prywatne i publiczne mienie.))¯_(ツ)_/¯
Chodzi bardziej o to, ze wszystkie znaleziska i posty mijaja sie z sednem problemu, najwazniejsze jest tylko to ze tam sie pali i cywili pacyfikuja a sami jestesmy po uszy w gownie.
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: może nie używaj słów typu demokracja jak nie znasz znaczenia lub jak masz ograniczone słownictwo mądrych słów jak demokracja to musisz wiedzieć że słowa mają określone znaczenia i nie można ich używać do określania czegoś innego.

Może ci o anarchię chodziło? Czy coś innego.
  • Odpowiedz