Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z niebieskim już parę miesięcy. Ogólnie jest dobrym chłopakiem, bardzo się stara, nawet aż za bardzo, bo nawet nie muszę kiwnąć palcem, bo sam wymyśla różne rzeczy na spędzanie wspólnego czasu. Widać też, że mu na mnie baddzo zależy. Problemem jest to, że brakuje mi u niego pewności siebie, często pyta się mnie o zdanie i poradę, jest też bardzo skromny. Jest też zachowawczy i bardzo ułożony. To ja w naszym związku rzucam jakimiś cięższymi żartami, żarty o murzynach, ciapatych, grubasach itp. Oczywiście to są takie sytuacyjne, nic złego nie mam na myśli, on się zasmieje, ale nigdy sam z siebie tak nie zażartuje. Tak samo nie skrytykuje zachowania innych osób, do wszystkich podchodzi ze zrozumieniem. Można te cechy uznawać za dobre, ale mi brakuje czegoś, jakiejś energii. Bo jest spokojnie, wszystko ułożone, grzeczne itp. Może też brakuje mi u niego dużej zajawki w jakiejś dziedzinie, ogólnie parę rzeczy lubi robić, ale nie ma czegoś, jakiejś rzeczy którą by pragnął robić. Przez taką skromność czuję, że on mi nie imponuje za bardzo, cały czas sobie umniejsza :< Juz sama nie wiem czy nie szukam może dziury w całym :/

#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 50
GIGACHAD: @Almost_a_wizard @southlander @Mariusz656 @soosh071
Co wy gadacie xD @Nova24 ma rację, typ to klasyczny beta samczyk, który zasługuje co najwyżej na samotną madkę w okolicach 30, a nie na młodą kobietę, która chce zaznać trochę życia, emocji. Ale tak dalej wyzywajcie OPkę a później bądźcie ździwieni czemu nie macie kobiety i płaczcię na #przegryw

Wołam @baitka on wam wszystko dokładnie wyjaśni

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}