Wpis z mikrobloga

Siemanko,
Wchodzę dziś na 13 dzień off.
Mam pewien problem. Mianowicie od dwóch dni budzi mnie drągal po 4 godzinach snu. Energa seksualna jest tak silna, że organizm samoczynnie się wybudza. Nie mogę zasnąć, a następny dzień mam strasznie #!$%@?- zerowa
energia z braku snu. Miewał ktoś z Was takie jazdy?
Rozmawiałem ze znajomymi, którzy nie są uzależnieni o czasowej abstynencji (nie mówiąc o swoim uzależnieniu). Potwierdzali, że mieli podobnie i było to męczące, ale po zwaleniu wszystko wracało do normy (co jest naturalne i czego unikam).
Jakieś rady?
#nofapchallenge
  • 6
@damian29 Skup się na pracy. Wygląda jak byś miał zbyt dużo bodźców seksualnych. Druga sprawa to czas, czekaj a powinno minąć.
Mnie wybudzają w #!$%@? silne skurcze łydek że aż #!$%@? z łóżka w ciągu jednej sekundy na baczność. Wybierz co lepsze xd
@damian29:

Mianowicie od dwóch dni budzi mnie drągal po 4 godzinach snu. Energa seksualna jest tak silna, że organizm samoczynnie się wybudza.


Miałem dokładnie to samo doświadczenie wiele razy. Podczas odwyku byłem bardzo często budzony przez bolesne (wręcz destrukcyjne) erekcje w nocy. Budzisz się w nocy z mega zajebiście sztywnym jak pręt drągalem, który za nic w świecie nie chce opaść :D Zero snów erotycznych, zero fantazji, po prostu sam z
@daedalus1337: Świetnie, że pomimo wszechobecnych troli, są osoby które tak jak Ty podzielą się doświadczeniami.
Mam nadzieję, że jest to okres przejściowy i organizm zaadoptuje się do nowej sytuacji.
@damian29:

Jak Ci idzie? Ile dni masz na budziku?


Na budziku jest 176 dni (tryb hard-mode - totalny celibat). NoFap to już nie jest dla mnie dłużej "challenge", ale styl życia. Czuję się wyśmienicie i żałuję tylko, że nie wiedziałem o tym wiele lat wcześniej. Na pewno moje życie wyglądałoby jeszcze lepiej niż dotychczas. No, ale lepiej późno niż wcale :)

Mam nadzieję, że jest to okres przejściowy i organizm zaadoptuje