Wpis z mikrobloga

@kidi1: a co to jest wiele fi? Z natury klawiatura nie działa jako WiFi, bo niby jak.
Zastosowałem skrót myślowy - definicja powyżej.
Inni nie mieli z tym problemu jednakże dziękuję za czujność.

Następnym razem specjalnie dla ciebie postaram się o szczegóły protokołu komunikacyjnego oraz podam dokładną częstotliwość pracy do 3 miejsc po przecinku.
@kidi1: Dziękuję serdecznie za propozycje.
Jak wynika ze statystyk komentarzy jesteś jedynym nierozumnym, który ma z tym problem.
Warto się nad tym zastanowić. Przemyśl to w samotności.
@jack_: Nie śledzę statystyk, ale mimo to właśnie ten nierozumny rozumie co jest na zdjęciu a jak widać zwykłe przyznanie się do błędu to dla niektórych zbyt trudna sztuka.
@kidi1: Problem w tym, że tak ci się tylko wydaje. Proponuję zarzucić grzywkę w lewo lub prawo i żyć dalej. Swoje dalsze problemy rozwiązuj w swoim gronie.
@jack_ Nie mów mi jak mam żyć. Popraw błąd i naucz się do niego przyznawać. To Ci w życiu dużo pomoże a jak nie to sram na to.
@kidi1: To się nie uzewnętrzniaj bez potrzeby udając mądrego, gdy nim nie jesteś. Ostatnie zdanie jest oznaką twojej wysokiej kultury... masz problem z rozumowaniem pewnych rzeczy i próbujesz innych nawracać na swoje. Żądania możesz składać w swojej rodzinie. Żyj dalej... zostało ci odpuszczone.