Wpis z mikrobloga

@Grzolsat: oj jak bardzo sie z Toba zgadzam. kiedys robil fajny content, bez kompromisow z wszystkiego mial beke, calkiem zabawnie gadal dopoki nie zaczal robic filmikow jaki to on nie jest poprawny i ze wszystko mozna dopoki sie nie krzywdzi innych - gowniarze to podchwycily i dalej na tym leci, plus ciagle angazowanie syna w swoje filmiki i pokazuje jaki to z niego nie jest wyluzowany i cool tatus.
@Grzolsat: AdBuster. Dawniej testy, konfrontacje codziennych przedmiotów i reklam w charakterystyczny dla siebie sposób, traktując wszystkie chwyty marketingowe dosłowne. Bardzo przyjemnie się to oglądało i praktycznie łapki w góre można było dawać przed obejrzeniem filmu. Teraz niestety chodzący słup reklamowy. I żeby nie było - ja rozumiem reklamy, lokowanie produktu itd., bo przeciez żyć każdy z czegoś musi, ale nie do przesady, żeby cała zawartość kanału to były ogłoszenia i to
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Z dupy faktycznie na początku był git ale teraz wyłączam po 10 minutach bo nie mogę z żenady.

Ja wrzucam Mietka, dłuższy czas oglądałem go z przyzwyczajenia aż złapałem się na tym, że zacząłem oglądać memy z nudów podczas oglądania jego filmów.
Ogólnie w kółko i to samo. Nie widzę powodów, żeby nagrywał nowe filmy jak może wrzucić jeszcze raz ten sam i będzie identyczny efekt.
Barteky - Z dupy faktycznie na początku był git ale teraz wyłączam po 10 minutach bo ...

źródło: comment_BGphIjznT61Jf3uOqBQYRrz4LYV466bX.jpg

Pobierz