Wpis z mikrobloga

ehhhhhhh zobaczylam ile wyplaty dostane w grudniu i od razu smuteczek. pozytywy- rozwazam #emigracja i jest to na powaznie w planach, ostatnio pomyslalam, ze az tak sie z tym nie musze spieszyc, ze nawet spoko zaczyna mi sie zyc i tu takie jebs XD dzieki bolzgo (z gory uprzedzam ze nie mam zamiaru wdawac sie w rozmowy pt trza sie bylo uczyc hrum hrum)

#zalesie #pracbaza
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hans: nie wiem to nie jest kraj muzulmanski? pewnie kwestie wiary i godnosci rodziny. taka anegdotka z gim, srednio pamietam. emigracje ogolnie czy sudan? XD jezeli serio tam jestes to co tam robisz? oprocz odnawiania blony dziewiczej
  • Odpowiedz
  • 1
@biauywilg jestem w UK
Co do k---y xD
Dawaj przed brexitem się nie zastanawiaj, bilet + czynsz na miesiąc i depozyt + powrotny w razie W i jesteś
  • Odpowiedz
@biauywilg: zdecydowanie lepiej emigrować do kraju, którego język się zna w jakimś stopniu. Ja siedzę w FI z samym angielskim, bo wszyscy mówią w pracy płynnie, jednak codzienne życie już takie super przyjemne nie jest bez fińskiego
  • Odpowiedz
@Hans: sorry jestem po nocce bez snu to moge pisac nieobyczajne rzeczy. zrobie prawko i moge jechac. wczesniej myslalam ze bedzie problem z hajsem tzn ze cos zaoszczedze (XDDDD) juz wiem ze nie ale na szczescie rodzice powiedzieli ze moga dac mi na emigracje. (hehe kiedy rodzice placa zebys wyjechal z kraju XD)
  • Odpowiedz
  • 0
@biauywilg prawko można tu zrobić
Zanotuj: jedyne co musisz tu ogarnąć jak przyjedziesz to NIN i konto w banku + pracę (byle jaka) znajdujesz w ten sam dzień jak idziesz do agencji pracy a jest ich mnóstwo tutaj
  • Odpowiedz