Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, witam wszystkich w finale Lożerii oraz w gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zapoznajcie się z listą nagród oraz z tym, jak je zdobyć. Z okazji dzisiejszego święta, astrologowie ogłaszają wzrost puli nagród oraz spadek ceny Czarnej Loży o ~31%. Najlepsza gra imprezowa w Polsce za 69 PLN do końca dnia! Zapraszam na zakupy ( ͡$ ͜ʖ ͡$)

FINAŁ LOŻERII:

Nagroda 1: 2x Loża Szyderców Black
Sposób na wygraną: plusujesz - wygrywasz, czyli jak w normalnym #rozdajo


Nagroda 2: Whisky Ardbeg AN OA (pojemność 0,7l)
Sposób na wygraną: postujesz - wygrywasz, czyli stwórz własną kartę z #hearthstone w klimacie #heheszki dotyczący Loży Szyderców. Pełna dowolność stylów i technik, jednak jest jedna zasada - oznacz mój profil lub otaguj #lozaszydercow. W komentarzu oznaczonym "HS" znajdziesz małą pomoc. Wygrywa najbardziej plusowany wpis.


Nagroda 3: Jedna z ostatnich sztuk Loży Szyderców White
Sposób na wygraną: postujesz - wygrywasz, czyli zasady takie same jak przy Nagrodzie 2, jednak wygrywa wpis wybrany przeze mnie.

Nagroda 4: Voucher o wartości 100PLN do wydania na głupoty w PS Network
Sposób na wygraną: komentujesz - wygrywasz, czyli w komentarzu pokaż co powinno być czarne, a nie jest.


Nagroda 4: 2x Kubek Szydercy
Sposób na wygraną: komentujesz - wygrywasz, czyli zasady takie same jak przy Nagrodzie 4, jednak wygrywa komentarz wybrany przeze mnie.


Nagroda 5: 10 szwajcarskich czekolad od @reflex1, czyli od Mirka, który zapoczątkował Lożerię.
Sposób na wygraną: ta nagroda zostanie przyznana za "specjalne zasługi" w finale Lożerii.


Nagroda 6: 2x Loża Szyderców Black
Sposób na wygraną: kto pierwszy - ten lepszy, czyli nagrody trafiają do osób, które jako pierwsze wrzucą w komentarzu zdjęcie jednego ze wzorów skróconego mnożenia zapisanego na bananie.


Ciekawostka ze świata Loży:
W 2019 widzimy się na Kickstarterze.

__________________

Wyniki Finałowej Lożerii w niedzielę o 20:00. POWODZENIA!

#glupiewykopowezabawy #lozaszydercow #grybezpradu #gry #lozeria #final #blackfriday #ps4 #whisky
Pobierz loza_szydercow - Mirki i Mirabelki, witam wszystkich w finale Lożerii oraz w gorących...
źródło: comment_xXzSsJ7tGpOfdR8jGgRTQFUWPyWpEkTR.jpg
  • 90
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.