Wpis z mikrobloga

Szkoda, że w tym roku EA daje za SBC Ligowe takie gnioty...
Jedyną kartą w miarę grywalną jest ze wszystkich SBC Depay z Ligue 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
* i Skriniar z Serie A, ale to obrońca.

Nie mówię aby dawali Suarezy, Ronaldo i inne TOP karty, ale taki Eriksen, Goretzka, Werner czy choćby Promes mogłyby wjechać.

Zrobiłem całe SBC Bundesligi z kart kupionych tydzień wcześniej w większości za okolice QuickSella.
Stracić nie straciłem, ale śmie twierdzić, że zarobiłbym więcej na sprzedaży całej ligi na rynku niż na robieniu SBC.

Grubsze trafy, które odnotowałem: 3x informy warte od 12 do 16k, Sule, Illaramendi i kilka innych kart 84.
Trochę kart z Bundesligi, Serie A i Ligue 1 mających jakąś tam wartość powyżej QS.
Multum srebrnych kart, których nie sprawdzałem wartości, ale były trzy rzucające się w oczy po 5k+

Walkoutów: 0

Bilans: na pewno na plus jeśli chodzi o koszt kart przed SBC jednak na minus gdybym te karty sprzedał na HYPE.

#fifa19 #fut19 #fut
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Veyn: Niby tak, ale zarobić dzięki temu jest jeszcze łatwiej.
Mam już kupione wszystkie inne pełne ligi, których jeszcze nie było w SBC za wartość Quicksella
Jak SBC wyjdą każda z tych kart skoczy trzykrotnie minimum - złote non-rare z 350 do ok. 1k
Srebrne z 200 coins do wartości x coins, bo czasem bywa, że takie karty po 9k są a czasem po 600 coins.

Zależy od dostępności na
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: srebrne z dobrych lig jest strasznie trudno w tym roku nisko skupic. Rok temu mialem praktycznie tylko na tym 12 mln zysku na rynku, w tym roku podziekowalem za zabawe bo prog wejscia byl duzo wyzszy i nie wiadomo jak ze zwrotem, a biedy bez tego nie klepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: z 2 tygodnie temu podjalem probe skupienia srebrnej bundesligi. Zaczalem od Nurnberg. Skupilem polowe druzyny i reszta kart byla za ponad 2k, na licytacjach siedzieli ludzie i podbijali karty tak ze staly w koncu drozej niz na 59 minucie. 15xpowiedzmy 2,5k to 37,5k za pol jednej druzyny. Tak to wygladalo. W zeszlym roku skupowalem srebrne karty do sbc z pl i tak wyszlo ze nie podrozaly ani troche.
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: ps4, moze byl zly moment. Ale wieczor jak wieczor byl ;) niemniej nie zaluje, na czym innym sobie zarabiam dobrze. Btw - wspierajaco korzystam z Twojej metody goldow non rare. Nie przynosi tak ogromnych zyskow jak to reklamujesz, bo duzo kart schodzi nawet po sbc za takie 600 monet, ale nie da sie na tym stracic. Choc jest fchuj klikania, to dzieki, bo jednak sobie dorabiam okazyjnie ;)
  • Odpowiedz
@Veyn: Za pierwszym razem w pierwszym tygodniu FIFY moja metoda przyniosła mi sporo szczególnie, że miałem jakieś 200k i zrobiłem z tego prawie 500 w 2 dni. Potem było słabiej, ale nadal z profitem x2+

Najlepszy był tydzień w którym wychodziły SBC z Ważnymi meczami UCL + na niebieskie karty.
W tym tygodniu zysk procentowo był największy w historii tej FIFY i sięgnął koło x4.
  • Odpowiedz