Wpis z mikrobloga

dobra mirki mam w przesrane starsza wsiadła rano do samochodu i pojechała nie wiadomo gdzie... Chyba zrobiła co mówiła. Szukam pilnie pracy w IT serwis PC/Laptopów, jestem po przygotowaniu do CCNA podstawy wirtualizacji też ogarniam. Największy problem u mnie jest brak prawka dla tego nie wszędzie mogę się dostać.

ps. Wie ktoś jak najdłużej przeżyć za 160zł.?
#przegryw #pracbaza #it #informatyka #katowice #sosnowiec #myslowice #jaworzno #chrzanow #dabrowagornicza
Pobierz wykopekprzegrywek - dobra mirki mam w przesrane starsza wsiadła rano do samochodu i p...
źródło: comment_3u0Q8uLBEIzmQv73mD73gDD0RcIX8Dub.jpg
  • 21
@wykopekprzegrywek:

ps. Wie ktoś jak najdłużej przeżyć za 160zł.?


Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem
@Tikyo: @haumiau: robię co mogę żeby tak nie było. Mówiłem jej że wybór tego mieszkania to dla mnie będzie jak kupno trumny, 40 min autobusem do centrum miasta, a że roboty w moim mieście niema to muszę jeździć dalej a to wydłuża czas do 2-2.5 godzin w jedną stronę. Ostatnio dorwałem robotę ale autobus tam w weekendy nie jeździ został pociąg XD spóźnił się 2 razy. Tak pracowałem tam 2