Wpis z mikrobloga

Ból dupy o te 100 baniek jest bardzo ciekawy.

Przede wszystkim ludzie nie mają pojęcia skąd te 100 baniek i ile potencjalnego zysku może to przynieść, a patrząc na popularność Roberta i głów F1 w Polsce, to ten hajs zwróci się szybciej niż takiemu krzykaczowi wczorajsze harnasie po codziennej libacji alkoholowej.

Jeszcze ten płacz, że Orlen będzie sponsorował Roberta z waszych pieniędzy XD, ale jak ja już muszę wasze zakichane 500+ sponsorować z moich to jest dobrze?

Jak zwykle najbardziej krzyczą wyznawcy jedynej słusznej partii, co ciekawe każdy z nich o wiele lepiej by zagospodarował te pieniądze.
W jaki sposób?

DEJ.

W ulubiony sposób pisowców, czyli DEJ MIE A NIY JYMU BO JO NIMOM A ON BOGATY TO MO, NOM SIY NALYŻY KWIIII.

W dupach wam się od tego rozdawnictwa poprzewracało. Tylko dej dej i dej.

Dej na dzieco, dej na zakupy, dej na paliwo, dej na mieszkanie, dej na wycieczka, dej na wyprawkę szkolną, dej na to, dej na tamto bo MI SIĘ NALEŻY.

A #!$%@? się wam należy. Pasożyty społeczne.

#formula1 #f1 #bekazpisu #bekazpodludzi #4konserwy #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ytong1918: mylisz osoby i grupy osób - ci co plączą o te 100 000 to opozycja i jej zwolennicy,czyli przeciwnicy obecnej władzy wiec tekst z 500+ też nie trafiony. Gdzieś sie zagubiłeś w tej politycznej nienawiści.
  • Odpowiedz
@ytong1918: myślę, że sympatie polityczne nie mają tu nic do rzeczy

a krzyczą głównie janusze, którzy myślą, że Robert będzie jeździł, bo oni tankują LPG za 50zł co 2 tygodnie tzn. ludzie z zerową wiedzą ekonomiczną
  • Odpowiedz
@Yachu: Chyba obie strony mają ból dupy.

Pisiory bo kasa nie poszła do nich na "chorom curke" zaś druga strona że wydają państwowe pieniądze(lol) na Kubicę zamiast na pozostałe sporty i tak dalej.

A wszystko dlatego, że ani jedni ani drudzy nie mają pojęcia jak to działa :p
  • Odpowiedz