Wpis z mikrobloga

#oneplus #oneplus6t Od wczoraj dostępna jest aktualizacja 9.0.6, jeżeli ktoś nie ma to vpn na Niemcy rozwiązuje sprawę. Szybkość czytnika w ekranie znowu wzrosła i szczerze mówiąc to przestaje widzieć jakąkolwiek różnice między zwykłym a optycznym. Przykładasz palec i tel jest odblokowany. Może to jakieś 0,5 sekundy wolniej albo nawet mniej.
  • 14
  • Odpowiedz
@The_Riddler: To mój pierwszy oneplus. Jakaś podpowiedź jak ustawić VPNa na Niemcy? Obstawiam, że chodzi o opcję w ustawieniach u góry, tylko nie wiem co wpisać po kliknięciu plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@The_Riddler: Zaktualizowałem i nie widzę dużej różnicy, nawet dodałem palec 2 razy. Ale może to dlatego, że mam trochę skórę na kciuku popękaną od zimna. Po prostu czasami nie łapie i muszę próbować 2-3 razy. Czuję jakbym zapłacił za coś co nie działa i zastanawiam się nad wymianą na OP6. Spróbuję jeszcze z innym palcem.
  • Odpowiedz
@The_Riddler: Dodałem właśnie wskazujący i śmiga jak ta lala xD najwidoczniej mam #!$%@? kciuka ( ͠° ͟ل͜ ͡°) zobaczę jak się dzisiaj będzie przez dzień sprawować.
  • Odpowiedz
@Xurius: Jak dobrze wiem jak się czujesz. Mam to samo. Dodałem 2x kciuka to jakoś delikatnie lepiej czyta. Ale pozostałe palce to tragedia. Chociaż zastanawiam się czy u mnie może być to spowodowane graniem w siatkówkę i szybkim "zużywaniem się" skóry na dłoniach. Tak samo przedni aparat mnie zastanawia, strasznie zdjęcia rozmywa np na krawędziach twarzy z resztą tła z tyłu (w zwykłym trybie zdjęć)
  • Odpowiedz
@Standard: Ja zauważyłem ostatnio, że kciuk lepiej mi łapie na opuszku i odkąd tak skanuje to wszystko jest oki. Z kamerą nie miałem żadnych problemów ale muszę przyznać, że nie korzystam z niej jakoś często.
  • Odpowiedz