Wpis z mikrobloga

Kiedyś gówniarz, może początki gimbazy poprosił mnie o papierosa, akurat miałem mocne ale w kilku, żeby były mocniejsze poodrywałem połowy filterka (wzdłuż, więc nic nie było widać). Poczęstowałem go i akurat wziął tego z połową filtra, jak się zaciągnął to prawie się przewrócił xD.

Wrzucam jeszcze raz jako wpis, bo dostałem za mało plusów i za mało atencji. :(
r4do5 - Kiedyś gówniarz, może początki gimbazy poprosił mnie o papierosa, akurat miał...

źródło: comment_ILRBluW9LUr0UgLL3LkaIHVxAIMbmEdd.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@loman_alchemik @r4do5: mięczak jakiś! Mój kuzyn mając 13 lat znalazł u dziadka w szafie Mocne ale bez filtra pewnie jeszcze zabunkrowane w czasie PRLu. W nocy jak wszyscy poszli spać wypalił na balkonie pół paczki. Resztę nocy spędził nad kiblem a następnego dnia nie musiał iść do szkoły no bo „przecież zatruł się nam czymś, bidulek” :) Wtedy nawet mu zazdrościłem ale gość od tamtego dnia palił jeszcze przez dekadę. A
  • Odpowiedz
@r4do5: ja kupiłem za małolata męskie, po 1,80zł były hehe zanim się przywyczaiłem to 6 razy blady leżałem na ziemi i nie mogłem wstać xd ale było zajebiście, paliłem w wieku 12 lat, byłem cool hyhy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r4do5: pyszne to były papieroski, nie zapomnę ich nigdy. I ten zapach takiego suszu czy czegoś...15 lat palenia, tyle wspomnień...tyle rozmów przy papierosie. W przyszłym miesiącu stuknie 2 lata bez nikotyny. Czy jestem szczęśliwszy? Nie wiem. Zdrowszy, bogatszy? Może. Polecam stan jak ktoś może zapalić, a nie musi. Ja niestety wiem, że już nigdy nie mogę wziąć papierosa do ust
  • Odpowiedz