Wpis z mikrobloga

Mirki, piszę do Was w bardzo konkretnej sprawie, potrzebuję Waszej pomocy.

Z końcem października zakończyłem współpracę z moim (mam nadzieję, że ostatnim) #januszebiznesu i poszedłem na swoje. Od początku listopada ogarniam tematy na własny rachunek.
Jak się pewnie domyślacie, na początku nie ma tego za dużo, dlatego też postanowiłem zwrócić się do Was o pomoc.

Jeśli Wy lub ktoś z Waszych znajomych się buduje i potrzebuje projektanta lub kierownika budowy - zapraszam do kontaktu.
Jeśli prowadzicie biuro projektowe i nie wyrabiacie się z ogarnięciem wszystkich tematów - zapraszam do kontaktu.
Jeśli macie jakieś roboty elektryczne lub elektroenergetyczne, z którymi się nie wyrabiacie lub zwyczajnie nie macie komu tego zlecić – zapraszam do współpracy. Mam znajomości i jestem w stanie zorganizować kilka ekip elektromonterów do prac montażowych lub z ciężkim sprzętem (koparkami) do prac w terenie.

Mam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń, uprawnienia SEP E i D w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym m.in. do i powyżej 1kV.

Na swoim koncie mam „kilka”:
- projektów: instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i komercyjnych, budów i przebudów sieci SN i nn, oświetlenia, budowy stacji transformatorowych, złącz kablowych SN i nn.
- realizacji: instalacji elektrycznych w budynkach komercyjnych, sieci SN i nn wraz z posadowieniem stacji transformatorowej i złącz kablowych nn i SN, przebudowy linii napowietrznych Sn i nn.

Z góry dzięki

#uprawnieniabudowlane #uprawnienia #sep #budownictwo #elektryka #elektroenergetyka #budownictwo #projektowanie #wroclaw #dolnyslask #praca
  • 30
@jednakenergetyk: Stawki kierownika robót / budowy są różne i zaczynają się od 4500 zł netto + premie + auto + inne. Wszystko zależy od tego jak się sprzedaż.
Rób ipme i zbieraj doświadczenie. To jest najważniejsze. Epizod z zarządzaniem projektami mam już za sobą, szkolenie zrobione, certyfikat jest. Przez moment nawet KP byłem ;)
Dzięki za wsparcie ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawelek22: a coś takiego ogarniesz?

projektowanie instalacji elektrycznych i AKPiA na obiektach energetycznych i przemysłowych,

pełnienie nadzorów autorskich realizowanych projektów oraz udział w uruchomieniach projektowanych tematów,

prowadzenie uzgodnień technicznych dla potrzeb wykonywanych projektów, koordynacja międzybranżowa,

opracowywanie kalkulacji ofertowej i powykonawczej.
@pawelek22: Źle to robisz. Jak mówisz że nie pracujesz i szukasz klientów to ludzie myślą że jesteś kijowy inżynier, projektant, budowlaniec, mechanik, tapicer, zdun czy ktokolwiek.
Musisz jeszcze raz napisać post, powiedzieć że jesteś kierownikiem budowy i masz kolejek i klientów na najbliższe dwa lata, wtedy posypią się zlecenia i propozycje pracy.