Wpis z mikrobloga

Czemu wyznawcy tolerancji, demokracji mających pełno pełno pustych haseł w ustach, twórcy projektu #hejtstop Dziś sami uprawiają wielki #hejt i szczucie na człowieka? Rozumiem emocje, ale to co się dzieje w sieci, wypowiedzi czołowych polityków, wyzwiska groźby to wielkie przegięcie. To jest po prostu mobbing społeczny.

Teraz komicznie wyglądają te frazesy o tolerancji wobec innych osób czy demokracji, demokracja jak sama nazwa mówi to wolność wyboru, człowieka nie można do niczego zmusić.

#polityka #polska #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazkod
D____d - Czemu wyznawcy tolerancji, demokracji mających pełno pełno pustych haseł w u...

źródło: comment_OTlXQpNL9BCniH0wUDL0kzGebo6RN3KX.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Rozumiem emocje, ale to co się dzieje w sieci, wypowiedzi czołowych polityków, wyzwiska groźby to wielkie przegięcie.


@D____d: zgadzam się,

Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami - mówił lider PiS Jarosław Kaczyński podczas drugiego czytania poselskiego projektu nowej ustawy o Sądzie Najwyższym

Takie wypowiedzi nie powinny być tolerowane
  • Odpowiedz
@D____d: Tolerancja dotyczy grup społecznych za kwestie od niech niezależne, czyli tego, że ktoś się urodził rudy, leworęczny, gejowy, czarny czy co tam jeszcze może być. W żaden sposób nie wyklucza to krytyki i ataku na osobę za jej decyzje.
  • Odpowiedz
@Herubin: Rozumiem, że popierasz wszelkie ataki zarówno słowne jak i ewentualne fizyczne na osobę za jej wybory życiowe?

Niczym Gestapom NKWD czy SB, też popierały atakowanie, ba nawet mordowanie za decyzje osób.
  • Odpowiedz
@D____d: Rozumiem, że popierasz bycie żałosnym manipulantem wsadzającym słowa których się nie wypowiedziało? Wskaż mi jedno miejsce gdzie pochwalam przemoc fizyczną. Słowne jak najbardziej. Jak ktoś jest szmatą to czemu nie można go niby tak nazwać?
  • Odpowiedz
W żaden sposób nie wyklucza to krytyki i ataku na osobęza jej decyzje.


@Herubin: Atak na osobę.

Jak ktoś jest szmatą to czemu nie można go niby tak nazwać?


W zasadzie to nie ma z czym dyskutować, po prostu żałosne, nienawiść aż się wylewa, a innych oskarżasz o sianie nienawiści. Hipokryzja przebiła sufit
  • Odpowiedz
@D____d: Czyli nie dość, że obrzydliwy kłamca wmawiający mi jakieś słowa to teraz jeszcze nieuk nie znający definicja słowa hipokryzji bądź nie umiejący czytać ze zrozumieniem. Wróć do poprzedniego postu i przeczytaj go jeszcze raz nie narzucając swoich urojeń. Jeśli ktoś się zachował jak szmata to nie ma co się bawić w poprawność polityczną i udawać, że jest fajnie. Jak ty mi narzucasz swoje poglądy wymyślając coś co powiedziałem to nie
  • Odpowiedz
@Herubin: Nie wiem co napisałeś, że komentarz poleciał, ale możesz odpowiedzieć jeszcze raz na pytanie, ewentualnie inaczej aby znów ktoś go nie usunął.
  • Odpowiedz