Wpis z mikrobloga

Chciałem jak codzień powklejać coś z frondy, ale nie dam rady, za bardzo grozi rakiem. W szybkim skrócie:
- "Maryja szykuje armię na czasy ostateczne"
- "Najbardziej strzeżony sekret Kościoła katolickiego" (spoiler - duch święty to tern sekret)
- "Czego boją się demony" (spoiler - Chrystusa)
- "Uciekajcie przed protestantyzacją" czyli urojenia nawróconego na katolicyzm ewangelika
- "Liberalna rewolucja. Problemem nie jest (tylko) Franciszek" - czyli herezji ciąg dalszy, fragment:
Obecny Ojciec Święty jest do pewnego stopnia instrumentem w cudzych rękach. Tak już bywało w przeszłości wielokrotnie. Tym razem doktrynalnymi krokami papieża steruje grono wpływowych hierarchów liberalnych – nie tylko niemieckich, ale także włoskich i amerykańskich. Hierarchowie ci dążą do sprotestantyzowania Kościoła w celu doprowadzenia do jedności z luteranami – oraz do pogodzenia się ze współczesnym światem, zwłaszcza w obszarze oceny ludzkiej seksualności.
- "Czy upicie się jest grzechem?" - (spoiler - jest)
- "Będą rekompensaty z tytuły wzrostu cen energii!" (czyli katosocjalizm w formie - fragment)
Świetna wiadomość dla wszystkich Polaków. Jak poinformował dziś minister energii Krzysztof Tchórzewski – będą rekompensaty związane ze wzrostem cen energii.
W trakcie spotkania z dziennikarzami szef resortu poinformował:
Rekompensaty z tytuły wzrostu cen energii dostaną wszystkie gospodarstwa domowe, bez względu na dochód.
Dodał, że planowane jest zrekompensowanie wzrostu cen w 100 procentach. Poinformował jednocześnie, że rozliczeniem zająć się mają dostawcy energii.
#bekazkatoli #neuropa
  • 12
@lakukaracza_: Oni sami się #!$%@? gubią. Wg kościoła przecież to boge wybiera papieża który jest jego głosem na ziemii. Ale polski katotaliban przecież wie lepiej XD
Ja mam wrażenie, że temu polskiemu katotalibanowi już nie zależy na religii. Im zależy na ideologii. W dupie mają jakiegoś tam boga, interesuje ich tylko kontynuowanie swojej ideologii, swoich oblężonych twierdzy itp. Bo skoro głos boga coś mówi, co nie zgadza się z ich ideologią