Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast nastoletnich czyli mamy na myśli do lat 19-nastu. Jak dziewica to leży jak kłoda, raczej bez większych emocji, lód tak samo ruszanie ustami góra dół haczenie zębami itp. Generalnie bez szału. Doświadczone już troche lepiej ale nadal nie ma porównania do takich 25+
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PolskiWiejskiChad: hehe, rzeczywiście, przypomniałeś mi, jak skończył się jeden z moich związków. laska kupiła mi koszulę, a ja nieopatrznie przymierzyłem ją, zapominając, że za plecami mam jej siostrę. no i siostrunia zakapowała, że na plecach mam ślady zadrapań. tamta zażądała oględzin i już niewiele mogłem zrobić. na szczęście miałem na kogo przelać uczucia, choć przyznam, że dość szybko to drapanie zaczęło mnie #!$%@?ć (na początku mi się podobało).
( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RoastieRoast: rozważając za i przeciw, to jednak najlepszy wiek to 20-24. nastki wymagają ceregieli, choć z drugiej strony, można na nich grać jak na lutni.
  • Odpowiedz
  • 3
@RoastieRoast w zasadzie chciałem napisać to co @ZnienawidziszMnie więc tylko dodam:
Niektóre młode, które mają parcie na seks są fajne, ale tylko takie. Jeśli znajdziesz młodą, to zalety są, faktycznie: mlode, zgrabne, jedrne ciałko i ciasna dziurka. Niestety jest mnóstwo wad: często trzeba skakać, bo młode się wstydzą i niby chcą, ale trzeba je "przekonać/namawiać", bo i boją się że ktoś je nazwie latwymi, więc czasem trzeba namawiać długo. Po drugie, dziewice
  • Odpowiedz